Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Au plecat prea devreme dintre noi
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4
Pacat, mare pacat, s-a mai dus inca un aradean de seama. Dumnezeu sa-l odihneasca!
Dumnezeu să-l odihnească. Cândva, demult, cineva îmi zicea : "timpul trece și cu el trecem și noi". Cu muzica lui mi-am trăit adolescenta.
Din pacate s-a dus si Adi Lucaci. Dumnezeu sa il odihneasca in pace!
Din pacate ne-a parasit si Ionut Popa! Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace!
Dumnezeu sa-l ierte si sa l odihneasca !!
Familia roș-albă e îndoliată, în această dimineață a venit trista veste a plecării dintre noi a lui Ionuț Popa, după o boală cu care a luptat mai bine de un an și jumătate.

”Mister” ne-a lăsat amintiri neprețuite, legate mai ales de acea frumoasă echipă roș-albă din 1993, de promovarea din 2002 sau de epica victorie de la Timișoara din 5 octombrie 2002. Cu stilul său fermecător dublat de valoarea fotbalistică, și-a câștigat un loc important în istoria Bătrânei noastre Doamne.


Condoleanțe familei, odihnește-te în pace, nea’ Popică!

[Imagine: LfCPWlh.jpg]
Dumnezeu să-l odihnească în pace!
Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace!
Dumnezeu sa-l odihneasca ...
Dumnezeu sa il odihneasca!
Ultimul antrenor care a dus-o pe UTA in prima liga printr-o promovare directa...
Antrenorul UTA-ei in cea mai frumoasa victorie a timpurilor noastre, acel 4-3 la Timisoara...
UTA a fost ultima echipa antrenata...

Dumnezeu sa te ierte si sa te odihneasca, Mister !
Ramas bun, Diego!
God rest his soul!

Ramas bun Hidi! Odihneste-te in pace!
Din pacate a plecat dintre noi un mare utist.
Odihneste-te in pace, Viorel Muscă!
Sincere condoleante familiei indoliate.
Drum lin, nea Vio!
Pagini: 1 2 3 4