Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Meciuri amicale, sezonul 2017-2018
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4
Din cate scriu cei de la Sport Arad, Sambata dimineata vom juca ultimul amical inaintea inceperii campionatului la Mako cu echipa locala, proaspat promovata in Liga 3 din Ungaria.

Refuz sa cred ca nu am fost capabili sa organizam acest meci acasa, cu prezentare de achizitii samd....

Nu era acesta unul dintre punctele discutate cu Meszar?
Pentru cei care nu pot ajunge miercuri la amicalul cu Lipova de la Siria, pot urmari partida în direct pe TV Arad.
Si pe net unde? Vad ca Tv Arad nu au stream pe net.
Pe TV-Arad.ro sau pe pagina de Facebook. La ora jocului va fi live și acolo.
va fi și pe sportarad fereastra video-live de pe fb, comentator, Călin Mnerie.
Amicalul de maine cu Lipova se pare ca s-a mutat in Sannicolau Mic de la 18:00

Se mai trasmite meciul pe Tv Arad?
De la 18:30
Pe pagina lor de internet nu ar trebuii sa mearga? Sau doar la tv... Linkul de pe site nu merge..
Merge live-ul de pe Facebook de la TV Arad.
F activ Albert! Îmi place f mult!
La Pauza Makoi FC - UTA 1-2, pt noi au marcat Roman si Stratila.
Szeged 2011 - UTA Arad 2 - 2 (Pt noi a marcat Curtuius x 2)

Prima repriza: Bodea - Polgar, R. Iuga, Lazăr, Dinculescu - Stahl, Tănase, Isac, Hlistei - Curtuiuș, Buia

Repriza secunda: Barna - Federicco, Manea, Dobrean, Ghergu - Pruna, Jorza, Petra, A. Iuga - Popa, Toma

Sper sa nu repetam greaseala din turul campionatului cand am inceput doar cu 2 atacanti de meserie. Si acum stam doar in Curtuius si Popa. Ne mai trebuie minim un atacant daca nu chiar 2. Deocamdata Miculescu si Toma nu cred ca reprezinta solutii pe care te poti baza in campionat.
Asa este, prin plecarea lui Florea ramanem in continuare subtirei in atac.
UTA - Szeged 1-0 cu gol Manea din lovitura libera, sut deviat. Amicalul urmator, cu Ripensia, fiind echipa de B, ar trebui cred sa vedem o echipa mai apropiata de cea a titularilor obisnuiti.
Sper sa fie in Arad meciul...
Se stie ora si locul meciului cu Ripensia?
Conform presei locale, partida va fi la ora 12:00 la Siria.
ok, merci!
Maine la 12:00 , amical cu Ripensia la Siria

A scris careva ca meciul v-a fi dat in direct de TV Arad. Mai ii valabila transmisiunea?