Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: UTA in Cupa Romaniei, sezonul 2017-2018
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Pauza : am reusit sa vad doar din min 35 , dar din ce am vazut, Hlistei si Stahl in zile mari + portarul intrat il vad sigur pe el.
Deci se poate
Bun așa...dacă suntem deștepți, in a doua repriză ii mai ințepăm cel puțin o dată.
Totusi, ce televizune da meciul pentru daca e de la Digi, pot sa il vad prin Digi Online?
Adresa aia te baga pe sofascore, de acol ce trebuie facut sa vezi meciul ?
Si eu am instalat si aplicatia lor de la sofascore insa e un fel de flashscore, nu are nicaieri video. In sfarsit, asta sa fie tot baiul! Ma multumesc si cu live-text doar sa bata UTA. Smile
Kidule, linkul pe care l-a dat eu este de la o casă de pariuri turcească, parcă...ăia transmit meciurile pentru site-ul lor, cred...și a apărut și aici, nu are comentariu. Smile))
Ma gandeam eu ca e ceva terta sursa. Mie nu imi merge pe Android desi dau click pe linkul verde. Am incercat si pe sursa Flash si tot degeaba. Merci oricum!
Unde vedeti meciul ca nu vad nici un video?
Nici mie. Nu'i stres. Sa bata Uta
Si pe asta spune ca trebuie sa ai ceva premium.
2-2 uffff ce greseala.
Daca intri de pe mobil trebuie sa ai user premium care e pe bani. Asta spune in germana.

P.S. 2-2, offf!
Merge bine și cel pus de Ady...intră cu Chrome și eventual instalează-ți AdBlock
Din ce deduc eu ambele goluri au fost goluri de portar insa nu le putem reprosa nimic copiilor, ambii sunt fara experienta. Eu m-as duce in continuare pe mana lor pentru ca mi-e tot mai evident ca Grahovac e un neserios pe care nu te poti baza. Sa plece naibii acasa, sa isi vada de familie pentru ca asta nu e atitudine de profesionist, mai ales la experienta pe care pretinde ca o are.

In alta ordine de idei o sa vedeti ca ne scoate Florea.
3-2...iar gol din corner Sad
S-au prins fraierii ca in poarta e un copil si astea sunt cele mai grele faze pentru un portar, centrarile sau cornerele unde trebuie sa apreciezi traiectoria balonului.
Nu-i nimic, luptam pana la capat.
Gol Afumati si e 3-2
PS: Link-ul lui Ady merge bine in Chrome
Egalam.
penalti si eliminat Scutaru...

4-2
Pagini: 1 2 3 4 5 6