Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Etapa #5: FC Hermannstadt - UTA (26.08.2017, ora 12:30, Digi Sport 1)
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3
Cu totii la Sibiu!

[Imagine: uvpDzHQ.jpg]
cu un pic de noroc, uta va fi lider dupa etapa asta.
Dacă norocul la care te referi e schimbarea regulamentului și acordarea a 4 puncte la victorie at da...putem ajunge pe primul loc după etapa asta!

Pana la urma tot ce contează e sa batem la Sibiu...unde ne așteaptă un meciu f greu!
(26-08-2017, 11:07)maryan a scris: [ -> ]Dacă norocul la care te referi e schimbarea regulamentului și acordarea a 4 puncte la victorie at da...putem ajunge pe primul loc după etapa asta!

Pana la urma tot ce contează e sa batem la Sibiu...unde ne așteaptă un meciu f greu!

E de ajuns ca Ripensia si Targu Mures sa nu bata. Rezultatele Luceafarului vor fi anulate.
Tvmoca.net pt online, pt HD folositi digi sport 1 acestream
Gol din out... incredibil
Este si mai incredibil ca Toma la debut sa fie cel mai bun jucator al nostru ,cred ca asta spune multe....
Nu pierdem azi! Întoarcem în repriza a 2 a!
vede cineva meciul pe alt stream decat tvmoca...mie nu-mi merge. Merci!
(26-08-2017, 13:28)red11 a scris: [ -> ]vede cineva meciul pe alt stream decat tvmoca...mie nu-mi merge. Merci!

Gasesti live(uri) pe youtube, cauta "hermanstadt uta".

P.s manea e absolut penibil...
(26-08-2017, 13:32)Gru a scris: [ -> ]
(26-08-2017, 13:28)red11 a scris: [ -> ]vede cineva meciul pe alt stream decat tvmoca...mie nu-mi merge. Merci!

Gasesti live(uri) pe youtube, cauta "hermanstadt uta".

P.s manea e absolut penibil...

Multumesc!
Vai,ce prost jucam...
Nu înțeleg pt ce e băgat manea asta în echipă! Cu el în teren nu ai cum sa nu iei gol!
Cineva de pe margine ar trebui sa arunce prosopul...nu numai ca victoria Sibienilor e meritata dar si scorul putea sa fie mai mare. Noi nu am jucat nimic astazi.
Victoria Sibiului e meritata. Noi am aratat ca o echipa mediocra de liga 3, in toate compartimentele.
Mă doare sufletul, pur și simplu...atât de slab n-am jucat de nu mai țin minte. Să ai aproape tot meciul superioritate numerică și să nu fii in stare să dai măcar un gol ? Să nu mai spun despre golurile primite...asemenea greșeli sunt inadmisibile la o echipă care iși dorește promovarea.
Asta este, nu-i nimic pierdut...dar trebuie schimbat ceva, cu jocul ăsta nu ajungem nici măcar la baraj.
Nu i nimic pierdut, continuam...dar trebuie sa ne redresam rapid!!!
Se vede lipsa atacantilor, Grigorie ar trebui sa se gandeasca la retragere. O victorie meritata a sibienilor, capul sus, maratonul abia a inceput.
UTA Arad
Curtuius, Stratila cat de cat, tanase a incercat.. in rest, nimic de spus. Spatii mari in defensiva…. in atac nimic… doar Curtuius nu poate sa faca nimic…. Buleica = 0, Carstocea = 0, Grigorie ( momentan ) = 0 !!!!
MI-a placut Mihalcea dar nu ii dau mai mult de 2 etape in ritmul asta.!
Din punctul meu de vedere nu e o foarte mare drama ca am pierdut, deranjant e modul în care am jucat!
Capul sus și sper sa invatam din greșelile făcute în acest meci și mai sper sa renunțăm la serviciile lui manea...baiatul asta nu ne poate ajuta!
Pagini: 1 2 3