Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Etapa #18: Dacia Unirea Braila - UTA (18.11.2017, ora 11:00)
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
[Imagine: spfviTJ.jpg]
Macar 1 punct sa luam...
Am o presimtire ca batem azi. Noroc si forta de lupta baietilor!
0-1 Gol Hlistei din penalty
0-2 Gol Curtuius
Cand jucam cu 2 atacanti batem... a observat cineva? Smile)))
Asa-i, altfel merge jocul. In plus Curtuius isi dovedeste inca o data utilitatea.
S-o tinem tot asa.
2-3 Gol Florea
3-4 , mamaaa ce meci!
In sfirsit o victorie,bravo baietii!!!
Bineee... 3 puncte in deplasare sunt de aur in conditiile in care ne prezentam acum. Nu mai sper nimic de la echipa asa cum e acum, doar sa vina odata pauza de iarna si sa vedem niste schimbari care sa opreasca odata perioada asta neagra
Nu știu in ce condiții a semnat Florea cu noi, dar cred că merită făcute toate sacrificiile ca să-l ținem cel puțin incă un sezon la noi.
În sfârșit 3 puncte! Ar fi f bine pt moral și pt o reconstrucție în iarnă, sa batem următoarele 2 meciuri de acasă!
Da, ar ajuta o clasare cat mai buna in pauza de iarna daca vrem sa incepem reconstructie si mai avem resurse sa atacam promovarea la anul.
Daca esti la retrogradare e problematica treaba, antrenorii si jucatorii se pot feri.
Din ce imi dau seama, ne-am facut singuri meciul greu pentru ca suferim in aparare. Apreciez determinarea si combativitatea si e bine ca am reusit sa inscriem mai mult decat ei si mai ales atunci cand a trebuit.