Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Etapa #25: CS Balotesti - UTA (17.03.2018, ora 11:00)
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Prea multe nu sunt de spus, sper doar sa luam cele trei puncte puse in joc.
F importante cele 3 puncte pt liniștea și moralul băieților!sper sa ne întoarcem cu ele!
Sper sa luam toate cele 3 puncte!
Interesant cum arata primul 11, Curtu este rezerva, practic jucam fara atacant.

Balotești: 1 Eșanu - 6 Dedu, 27 Marciuc, 14 Flămânzeanu, 16 Filip - 5 Ion, 10 Cl. Herea - 8 O. Herea, 21 Mihai, 25 Neagu - 9 Novac. Pe bancă: 33 Fulga - 17 Mirescu, 2 Gheorghe, 4 Bolozan, 18 Ioniță, 20 Paraschiv, 7 Andrei. Antrenor: Augustin Călin.

UTA: 28 Bodea - 14 R. Iuga, 26 Manea, 16 Roșca, 20 Polgar - 13 Tănase, 17 Jorza, 18 Petra -27 Stahl, 94 Hlistei - 10 Buia. Pe bancă: 12 Barna - 11 A. Iuga, 22 Lazăr, 7 Curtuiuș, 30 Toma, 23 Prună. Director tehnic: Ionuț Popa. Antrenor principal: Cristian Todea.
1-0 din min 20 ... Curtuius este accidentat, avem doar 6 jucatori pe banca inclusiv cu el.
Nici cum nu reusesc sa inteleg ce a fost in mintea celor din conducere cand au adoptat politica asta ultra low cost in conditiile in care ne batem la retrogradare. Cu Todea garantat am fi retrogradat dar si cu Popa am ceva emotii.
Chiar imi este frica sa nu retrogradam!!!
1-1 gol Rosca cu capul
2-1 Ovidiu Herea... mai 20 de min...
2-2 Hlistei . Mai umpic, se poate
Pana la urma un rezultat bun pentru ca ii tinem la 3 puncte in spatele nostru.
Bine Cata! Ne-ai salvat si astazi.
Frumoase golurile noastre.
Mi-am dorit mult o victorie, dar una peste alta (fiind condusi de doua ori) e OK si un punct, totusi Balotestii raman la 3 pct in urma.
Urmeaza baietii Afumati.