Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Etapa #28: Dunarea Călarași-UTA Arad ( 01.04.2018, ora 13:30, Digi Sport 1)
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Sper sa-i pacalim pe astia astazi si  sa producem un rezultat pozitiv!
Daca jucam concentrati fara sa ne gandim la distanta ce ne separa in clasament putem invinge.
Nu sunt asa de speriat calarasenii cu tot cu intrigile ce se tes in jurul lor pentru a promova.
Unde se poate vedea meciul online?
Și eu zic că pe ăștia ii putem bate mai ușor ca pe Mioveni ! Dacă rămânem concentrați și eliminam greșelile individuale (vorba lu popa) putem câștiga!hai băieții ...Victorie !
Pacat,ne temem nejustificat de o echipa extrem de slaba care nu inteleg ce cauta pe acel loc.
Of! Nu-i nimic, Cata!
Au si astia un teren...
Oricum a fost  un penalty acordat gratuit.
Teren f greu ...mai bun e gazonul la Șiria!
Asta e!!! Mergem inainte!
Frustant ,frustrant ,ne batem singuri....
Nu poți avea pretenții cu o asemenea apărare ...sincer!mare păcat, chiar am fost peste ei!
Vezi Meszare de ce e bun Cipri? Numai tu nu l-ai vrut, managerul sulii!
Ma uit la copii astia ,Lazar si Stahl,(am fost varza pe partea dreapta),daca nu acum atunci cand ????
Da, ambele goluri au plecat de pe dreapta dar toata apararea e subreda.
Din păcate și Markovic asta e ...pământ de flori, este f lent , lipsit de orientare în teren! Chiar daca nu îmi place de el, mai bine jucăm cu iuga ...macar e al nostru!
Lasa ca la Calarasi se poate... o echipa de nicaieri isi poate propune promovarea ... Trist !
Bine Curtu'!
Respect celor prezenti la meci!
Intr-adevar, foarte modest sarbul. In alta ordine de idei foarte buna faza golului nostru iar Curtuius da dovada de concentrare si inscrie.
Chiar erau de batut calarasenii. Daca astia vor promovarea...
Pentru mine este tot mai clar ca,banca tehnica a fost marea noastra problema in acest campionat!Cu o banca tehnica adevarata ,altfel vorbeam astazi!
Ce tiganie, ce trageri de timp penibile! Saraciile astea nu au ce cauta in prima liga. Sper sa ii prinda din urma Chindia, joaca mult mai curat.
Pagini: 1 2