Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Etapa #8: Sportul Snagov - UTA (20.09.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Etapa #8: Sportul Snagov - UTA
Probabil iar un meci în care ne vom apăra. Nu înțeleg de ce am tratat atât de defensiv meciul cu Clinceni, dar ăsta-i stilul clasic. Azi avem șansa a doua, sper însă într-un rezultat bun prin care să rămânem în prima parte a clasamentului. Meciurile grele sunt încă de abia la început.
Nu mi s-a parut deloc c-am fost defensivi cu Clinceniul insa acum chiar nu mai conteaza.
Chiar putem scoate un rezultat bun, in prima repriza am avut mai multe ocazii!!!
Ce mizerie de teren au astia, mai rau ca pe sate.
In rest pacat de ocazia lui Cipri Rus.
Ce gol a dat Buia, cum sa-l lasi asa liber? Doar daca e aranjat meciul.
Aranjat pe naiba, hai sa intelegem ca asta e valoarea echipei cu care defilam.

GOOOOOOOOL !!!!!
Goooollll
11 mUTAAAAAAAAA
(20-09-2018, 18:27)adymax a scris: [ -> ]11 mUTAAAAAAAAA

Crispat Pop ... am fost sigur ca rateaza!!! Bag ****!!!!!!!
..si Pop rateaza...offffff
Batem, aveti incredere ca batem.
Sa nu plangi de nervi!
Fmm, suntem prostii prostilor! Cum naiba sa pierdem asa in loc sa batem, cum?!
Penalty-ul a fost corect si la ei, El Hasni nu avea ce sa puna mana pe Hlistei.
Asta ii genu de meci dupa care iti vine sa renunti la fotbal!!!Ne am batut singuri!!!!
Am mai spus și o repet, echipa asta o sa ma bage în pământ cât de curând, în repriza a 2 a am băut un o bere și am fumat 17 țigări...
Doar o bere? Smile))
In tot raul si un bine, chiar nu am jucat rau si am pierdut din nou nedrept.
(20-09-2018, 19:04)Kidu a scris: [ -> ]Doar o bere? Smile))
In tot raul si un bine, chiar nu am jucat rau si am pierdut din nou nedrept.
Daca ma crezi, am uitat de ea, m au luat dracii și am fumat ca turcu. Din păcate ne am bătut singuri cuiul în coparseu  trebuia sa câștigăm.
Dupa ce mi-a trecut supararea, judecand la rece, nu-i capatul lumii ca am pierdut. Maniera a fost prosteasca, intr-adevar, dar sper sa invatam din greseli. Diferenta de 7-8 puncte nu e imposibil de recuperat, dar campionatul e strans...
Sper ca baietii sa ia in serios meciul cu Poli Iasi din cupa si dupa aia sa joace destept fiecare meci din campionat. Nu mai avem voie sa facem greseli din astea daca vrem sa emitem pretentii de promovare.
Sper ca la iarna sa putem face 2-3 transferuri solide, completate cu vreo 2-3 veniri de la juniori.
RedNeck@: Perfect de acord însă....e nevoie de bani iar noi la capitolul asta stam f prost!
Pagini: 1 2