Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Etapa #23: Ripensia Timisoara - UTA (02.03.2019, ora 14:00)
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Din primele informatii se pare ca meciul se va juca de la ora 14:00 si nu va fi televizat.
[Imagine: FB-IMG-1551212670496.jpg]
Avem moral bun avand in vedere ca am castigat in prima etapa, putem obtine victoria!!!
Sper sa fiu e apt de joc Melinte și sunt convins că ne vom întoarce cu cele 3 puncte de la timișoara!
Transmis?
Nu cred că e transmis ! Cel puțin în grila celor de la Digi nu este



Incearca la ora 14 aici:
https://youtu.be/A7LdwG8Upk0
Am dat meciul celor de la Ripensia sau ce se intampla?
Si mie imi miroase a manevra "a la Popa". In sfarsit, nu am dovezi si nu vreaubsa acuz, doar ca am asa o stare aiurea.
Posibil sa fie o manevră marca Popa ...dar chiar daca avem jucători mai de valoare că în tur, se vede că nu avem echipa ...încă!la toate astea se simte și faptul că popa nu prea se ocupa de echipa (din cauza problemelor de sănătate) ! Când îl văd pe păcurar ăsta ce declarații dă după un astfel de meci ...!
(02-03-2019, 19:59)maryan a scris: [ -> ]Posibil sa fie o manevră marca Popa ...dar chiar daca avem jucători mai de valoare că în tur, se vede că nu avem echipa ...încă!la toate astea se simte și faptul că popa nu prea se ocupa de echipa (din cauza problemelor de sănătate) ! Când îl văd pe păcurar ăsta ce declarații dă după un astfel de meci ...!

Eu zic sa o lasam d***ului de promovare si sa o luam pas cu pas ,ar trebui implementat jucatorilor ca trebuie sa castige fiecare meci ,nu conteaza  ca  jucam cu Ripensia sau alta echipa, pur si simplu asa joaca niste jucatori care n au obiectiv.Sa nu uitam ca Ripensia a facut cantonamentul prin Turcia, noi pe plan local iar transferurile au fost facute cam pe ultima suta de metrii!!!
Nu cred ca a fost manevra meciul ,sa nu uitam ca n am stralucit cu Braila acasa, o echipa cu jucatori foarte foarte tineri.
Am fost moi . nu stiu daca putem mai mult cu juniori in aparare...Costin foarte slab, visator ca si la gol. Trebuie cautat un junior in poarta pentru a putea folosii inca un senior .
Una peste alta nu a fost un weekend pierdut... 4 sau 5 ore alaturi de UTA... pacat ca rezultatul nu a fost pozitiv.
Cel mai bun transfer, Seroni... un fundas adevarat!!!
http://www.sportarad.ro/2019/03/03/popa-...u-la-vara/

Daca asta e rolul antrenorului principal atunci ce dracu mai avem nevoie de ceilalți conducători ? Pleacă popa după jucători ?
(02-03-2019, 21:51)Adrian07 a scris: [ -> ]
(02-03-2019, 19:59)maryan a scris: [ -> ]Posibil sa fie o manevră marca Popa ...dar chiar daca avem jucători mai de valoare că în tur, se vede că nu avem echipa ...încă!la toate astea se simte și faptul că popa nu prea se ocupa de echipa (din cauza problemelor de sănătate) ! Când îl văd pe păcurar ăsta ce declarații dă după un astfel de meci ...!

Eu zic sa o lasam d***ului de promovare si sa o luam pas cu pas ,ar trebui implementat jucatorilor ca trebuie sa castige fiecare meci ,nu conteaza  ca  jucam cu Ripensia sau alta echipa, pur si simplu asa joaca niste jucatori care n au obiectiv.Sa nu uitam ca Ripensia a facut cantonamentul prin Turcia, noi pe plan local iar transferurile au fost facute cam pe ultima suta de metrii!!!
Nu cred ca a fost manevra meciul ,sa nu uitam ca n am stralucit cu Braila acasa, o echipa cu jucatori foarte foarte tineri.
Am fost moi . nu stiu daca putem mai mult cu juniori in aparare...Costin foarte slab, visator ca si la gol. Trebuie cautat un junior in poarta pentru a putea folosii inca un senior .
Una peste alta nu a fost un weekend pierdut... 4 sau 5 ore alaturi de UTA... pacat ca rezultatul nu a fost pozitiv.
Cel mai bun transfer, Seroni... un fundas adevarat!!!
Pana la promovare , sa scapam noi de retrogradare,eu unul astept cu infrigurare meciul cu ACS-ul,sincer la cate am vazut la UTA in ultimul timp, ma astept la orice....Oricum, foarte mare dezamagire pentru rezultatul de ieri, avand in vedere campania de achizitii din aceasta iarna,practic cea mai sonora din liga a doua , cred insa ca diferenta s-a facut pe banca....
(03-03-2019, 14:33)maryan a scris: [ -> ]http://www.sportarad.ro/2019/03/03/popa-...u-la-vara/

Daca asta e rolul antrenorului principal atunci ce dracu mai avem nevoie de ceilalți conducători ? Pleacă popa după jucători ?

El se vede de fapt un factum totum in care el centreaza, el da si cu capul.
In alta ordine de idei, hai sa nu facem inmormatare de la prima infrangere si sa mai discutam dupa 4-5 etape.
Slab meci. Chiar vorbeam cu cine era langa mine ca daca nu ai fi suporterul uneia din cele doua echipe e o adevarata tortura sa te "uiti" 90 de minute la asa ceva. Am dat 2 goluri anulate pe motiv de offside , am fost putini mai buni (daca pot zice asta in conditile date) decat ei deci rezultatul nu e unul corect, dar una peste alta 3 puncte pierdute pe fondul unui joc incalcit si plictisitor.

Despre mister , no comment. In cantonament nu vrea, la antrenamente nu prea mai vine, la conferinte chiar deloc. Acum ne anunta ca s-ar putea sa nu mai vina nici la meciuri ca "face echipa pt la anul". Nu mai zic nimic ...