Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Playoff #5: FC Argeș - UTA, 02.08.2020, ora 18:30, Digisport 2
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5
Nu inteleg de ce ii frica la Balint sa schimbe cand are jucatori care nu stau in ghete..Puscas de exemplu...
Doamne cât suferim...! Nu avem portar! Hai băieții...hai ca se poate! Luptați pana la capăt
Nu imi place repriza a doua. Seamana tare mult ca si aia cu Rapid. Egalati.
Speram la mai mult din partea lui Balint.

Nu stiu ce le spune la pauza
Mama ce play off. Emotii mari!
Plang fratilor.
Multumesc tututor!!!
Bravo baietilor. Desi mai greu decat credeam, AM PROMOVAT. HAI UTA
Fantastic !!!!!! Am promovat !!!!
Felicitari tututor, conducatori, antrenori, jucatori si suporteri !!!
Haide UTA !!!!

Si ce bine ca mergem cu FC Arges in prima liga!...decat sa fi intrat Turis.
Avem antrenor!

Dupa meciul cu Rapid am crezut ca bucuria promovarii va fi stirbita si chiar imi era teama de meciul de la Pitesti, nici vorba de asa ceva. Smile

UTA in liga 1 pe teren, ma bucur ca e alaturi de Arges. Felicitari tuturor!
Cine e pe primul loc??? Unde sunteți ca e liniste pe bulevard...
Am promovat de pe locul 1  , fericire maximă , jucători ,antrenori , conducători , sponsori și nu în ultimul rând suporteri.

Aradul este in sărbătoare Big Grin

Felicitări tutuor

Să inceapâ fiesta  Big Grin
Bravooo baaaa! Suntem în liga 1!!!
Felicitari ARADULUI !
Greul abia incepe !
Felicitari tuturor de la UTA ARAD si Aradului!
#NuNeOprim

Bravo baieti!
CAMPIONIII , CAMPIONIIIIIIII OLE OLE OLEEEEEEE!!!

Felicitari tuturor!!!
Vorbim maine. Smile
In sfarsit! Hai UTA!
In sfârșit!!! Bravo baieti In sfârșit revenim unde ne este locul și le închidem gura tuturor papagalilor care nu au crezut in acest proiect la început și uite ca timpul a judecat! Marele merit îl are Meszar, cu bune cu rele a reușit ce și-a propus chiar dacă au trecut 7 ani,a găsit un om de mare caracter pe Balint care și-a respectat promisiunea și ne-a dus in liga1! Bravo tuturor! Haide UTA hai Aradu!!!!!
Parca a fost mai bine asa, emotionant tare sa astwpti pana la final. 
Felicitari tuturor celor implicati in acest proiect.
Baieti!!!! Cred ca v-a venit judecata la: TIMPUL SA NE JUDECE!

VAI CE SEARA!!!
(02-08-2020, 23:42)Adrian07 a scris: [ -> ]TIMPUL SA NE JUDECE!  

Intr-adevar, timpul a judecat ! Dupa ani si ani de chinuri, pot spune: " Doamne multzam' ! "
Felicitari baietilor, staff-ului tehnic/administrativ... tuturor celor care au contribuit la promovarea UTA-ei in Liga 1.
In sfarsit... dupa 12 ani lungi, revenim in prima liga.
12 beri am baut de fericire... pt cei 12 ani de absenta Smile)
În această seară, la ora 18:00, clubul UTA invită suporterii, partenerii, sponsorii şi presa la terasa Marem (strada Cocorilor), acolo unde echipa prezintă trofeul cucerit cu ocazia promovării pe prima scenă!
Pagini: 1 2 3 4 5