Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Play-out #3: UTA - FC Hermannstadt, 23.04.2021, ora 17:30, Digisport 1
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Sper ca Gyuszi sa gaseasca resursele sa capaciteze echipa pentru o noua victorie . Avem toate premisele sa o obtinem , tine doar de noi sa tratam cu aceasi seriozitate acest meci , la fel cum le-am tratat pe celelalte din play -out.in In cazul in care vom castiga si vineri, parerea mea este ca luam o optiune serioasa pentru ramanerea in liga 1 .
Castigam astazi!
Un meci greu, sper sa rezolvam meciul din prima repriza, multa atentie baieti!
Avem și o bancă destul de puternică, soluții interesante... Forța uta, vrem a3a victorie!
Bai baietii, ce facem?????
Au astia ocazii (in prima repriza) cu duiumul!!!
Scapam de gol sau ba azi?
Eu nu inteleg de ce tinem pe banca 4 atacanti si jucam in atac cu doi mijlocasi.
Din păcate Shlyakov și Albu oferă foarte multe pase greșite..
din păcate astăzi avem ocazia sa o facem de cacao, big time... ofof
La cum s-a desfășurat prima repriza putem zice mersi dacă scoatem un punct . Nici nu îmi mai vine sa ma uit ,mult prea relaxați .
Nu inteleg ce e cu relaxarea asta,nu suntem inca salvati,sper sa ii trezeasca Balint la pauza.Am avut mare noroc ca nu am intrat cu 0-2 la pauza.
Am presimtirea ca nu se doreste victoria, prea lejer joaca.. am avut ocazia de a egala, nimic! Asta e, hai UTA!
Am încetat sa ma uit din momentul in care am văzut golul ăla . Lasă,avem destule puncte ,putem face cadouri tuturor,de ce sa fim noi liniștiti . Ne place sa trăim periculos pana la sfârșitul play-outului.
Suntem penibili, nu vrem sa jucam, nu punem osul, lenti, fara vlaga, fara solutii....pamant cu flori
Impardonabil ce se întâmpla, dam cu stângul în dreptul. sa le fie rușine!
Am oprit de mult TV-ul, nu se doreste victoria, e destul de clară treaba! Joaca toti fara vlaga, fara idei, fara un pic de nerv. Pase gresite, driblinguri nereusite, ratari inexplicabile..
Nu mai e nimic de zis despre meciul asta insa pentru asta nu vreau sa mai vad niciun punct irosit sau facut cadou pana la finalul play-out-ului.
Pur si simplu neputinta... ar da ei gol dar nu pot... aia e.. emotiiile pt evitarea retrogradarii se mentin..
e clar, retrogradarea se joaca pana in ultima etapa. Din nou lipsa de luciditate, de constanta în joc și de o tactica de joc pe măsura adversarului. In astfel de meciuri Balint trebuia sa facă diferența și nu a făcut-o.
No comment.Nu mai înțeleg nimic.Astăzi parcă au fost patiseri băieții.