Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Play-out #7: UTA - FC Politehnica Iași, 09.05.2020, ora 14:00, Digisport 1
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5
Nu mai inteleg nimic . Primele 20 de minute am dominat total meciul ,acuma zici ca au intrat juniorii under 14 ani in teren
Oribil până acum...ce dezamăgire!
am pierdut jocul din mâini contra unei echipe mai mult decât anoste... nici nu mai exista explicație, doar rușine!!! Chiar merita sa retrogradam cu asemenea atitudine
Iacob e pur si simplu pierdut, ar trebuii schimbat la pauza.
Pana la urma jucătorii sunt cei vinovați, nicidecum antrenorul. Lipsa de motivație, greșeli individuale..
(09-05-2021, 14:39)diangelis a scris: [ -> ]Pana la urma jucătorii sunt cei vinovați, nicidecum antrenorul. Lipsa de motivație, greșeli individuale..

Antrenorul face echipa, fără supărare...
Încă nu îmi vine sa cred . Sunt la fel de dezamăgit ca după acel 0-6 cu Astra
Curios ce mai zice Balint iar... Ne bat și rupții ăștia.. daca era 0-3 nu se supără nimeni..
Cine dracu mai înțelege ceva...?
(09-05-2021, 14:47)claudiusr a scris: [ -> ]Curios ce mai zice Balint iar... Ne bat și rupții ăștia.. daca era 0-3 nu se supără nimeni..

fără supărare, aștept să-și dea demisia daca pierdem astăzi. Cu toate ca nu cred ca pierdem astăzi, chiar nu e posibil asa ceva Wink
Deci scor final 2-2, 3-2 sau 4-2, vezi Hoffenheim - Schalke.
Mie rusine...eu zic ca mergem in liga 2, meritam...oricum, la un eventual baraj ne bate orice echipa din liga 2
2-2 !!!
Dacă meciul e pe bune nu dam gol astăzi
(09-05-2021, 15:17)sRg97 a scris: [ -> ]Dacă meciul e pe bune nu dam gol astăzi

din pacate tind sa-ti dau dreptate, de neimaginat ce vedem... Huh
Nu se termina așa
Aia s au retras... Cine știe... Însă și un egal m ar nemulțumi...
Sper ca v-ați liniștit toți in legătura cu Petre
Petre asta e fenomenal.
(09-05-2021, 15:31)sRg97 a scris: [ -> ]Sper ca v-ați liniștit toți in legătura cu Petre

11m, faultat de portar Big Grin Wink
Adi Petre ...flegmatic ca de obicei...sa.i dea cineva cadou o oglindă poate se va vedea și el cum arata cu adevărat
astia-s groggy si noi ne jucam cu sansele... eu il tineam pe Hora in teren, macar stie sa marcheze
Pagini: 1 2 3 4 5