Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Play-out #7: Fotbal Club Universitatea 1948 - UTA, 01.05.2022, ora 19:00, Digisport 1
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
[Imagine: FCUvUTA.png]
Singurul lucru pe care il astept pana la acest meci e sa scapam cu totul de emotiile barajului.
De emoțiile barajului scăpăm inca de mâine pentru ca nu vad cum chindia ar putea bate maronii!
Vreau sa văd o echipa relaxata și cu idei multe puse in aplicare . Chiar nu văd de ce sa mai jucam cu frica ,cum zice și maryan nu cred ca are puterea Chindia de a învinge pe rapid și pe Botosani următoarea etapa
(28-04-2022, 13:28)sRg97 a scris: [ -> ]Vreau sa văd o echipa relaxata și cu idei multe puse in aplicare . Chiar nu văd de ce sa mai jucam cu frica ,cum zice și maryan nu cred ca are puterea Chindia de a învinge pe rapid și pe Botosani următoarea etapa

Cu Sepsi au apoi,nu cu Botosani
(28-04-2022, 14:53)psv a scris: [ -> ]
(28-04-2022, 13:28)sRg97 a scris: [ -> ]Vreau sa văd o echipa relaxata și cu idei multe puse in aplicare . Chiar nu văd de ce sa mai jucam cu frica ,cum zice și maryan nu cred ca are puterea Chindia de a învinge pe rapid și pe Botosani următoarea etapa

Cu Sepsi au apoi,nu cu Botosani

Tot pe acoloSmile)ca valoare
Debuteaza talentatul Rares Pop cu FCU? Cibi face deplasarea?
nu suntem în stare nici sa cream, nici sa finalizam un contraatac. nu înțeleg ce jucam. parca am fi în vacanta.
Deci numai dacă nu vrei nu dai gol din ocaziile lui Otele . Hai ca prima zic ca na,și-a prelungit mingea prea mult însă la lovitura de cap nu inteleg de ce nu a dat pe poarta și a ales sa scoată mingea inapoi către nimeni
eu zic sa scoatem echipa de pe teren, daca tot ne dam bătuți! E vai și amar, nu sărim la cap, nu mergem la om, nu facem pressing, o scoatem chiar de pe linia porții adverse... ce meci e asta???
iar Batha o cauta cu luminarea...
Primele 15 minute dezastru apoi ne-am făcut jocul și am avut o grămada de șanse … norocul nu ii de partea noastră nici in acest meci și nici nu a fost cam tot sezonul
(01-05-2022, 19:49)sRg97 a scris: [ -> ]Primele 15 minute dezastru apoi ne-am făcut jocul și am avut o grămada de șanse … norocul nu ii de partea noastră nici in acest meci și nici nu a fost cam tot sezonul

norocul e de partea celor curajoși, iar șansele se răzbuna. Sper ca astăzi sa fie norocul de partea noastră și sa jucam curajoși în repriza secunda.
In acest moment as scoate echipa de pe teren !
(01-05-2022, 20:09)sRg97 a scris: [ -> ]In acest moment as scoate echipa de pe teren !

VAR-ul, unde-i VAR-ul??? iar Medjimorec depășit total, păcat... de Balauru nu mai zic nimic, mai bine nu ieșea...
Doamne ferește! Cum sa iei o astfel de decizie ca arbitru? Mai și luam gol din faza respectiva
(01-05-2022, 20:13)Xtreme a scris: [ -> ]
(01-05-2022, 20:09)sRg97 a scris: [ -> ]In acest moment as scoate echipa de pe teren !

VAR-ul, unde-i VAR-ul??? iar Medjimorec depășit total, păcat... de Balauru nu mai zic nimic, mai bine nu ieșea...

De ce e de vina Balauru? A ieșit excelent din poarta și a intuit excelent derularea fazei,a fost călcat intenționat ,roșu cu minim 3 etape suspendare ,ii putea rupe piciorul … nu mai fi atat de critic ,îți inteleg frustrările dar uneori e prea mult
(01-05-2022, 20:16)sRg97 a scris: [ -> ]
(01-05-2022, 20:13)Xtreme a scris: [ -> ]
(01-05-2022, 20:09)sRg97 a scris: [ -> ]In acest moment as scoate echipa de pe teren !

VAR-ul, unde-i VAR-ul??? iar Medjimorec depășit total, păcat... de Balauru nu mai zic nimic, mai bine nu ieșea...

De ce e de vina Balauru? A ieșit excelent din poarta și a intuit excelent derularea fazei,a fost călcat intenționat ,roșu cu minim 3 etape suspendare ,ii putea rupe piciorul … nu mai fi atat de critic ,îți inteleg frustrările dar uneori e prea mult

simplu, daca nu ieșea nu ar fi fost călcat, din punctul asta de vedere păcat ca a ieșit și probabil s-a accidentat. Erau destui coechipieri în preajma. Nu cred ca era necesar sa iasă...
pacat pentru el...

bine ca a prelungit contractul Miculescu... Wink
Ce mentalitate ii asta ?Smile)) Neuer de ce iese din poarta ? Toți ne plângem de Iacob ca sta pe linia Porții ,slaba mentalitate . Nu ai de unde sa sti ce se întâmpla in viitor ,îmi pare rău dar nu suntem pe aceeași lungime de unda
(01-05-2022, 20:22)sRg97 a scris: [ -> ]Ce mentalitate ii asta ?Smile)) Neuer de ce iese din poarta ? Toți ne plângem de Iacob ca sta pe linia Porții ,slaba mentalitate . Nu ai de unde sa sti ce se întâmpla in viitor  ,îmi pare rău dar nu suntem pe aceeași lungime de unda

asa sa fie, păcat daca s-a accidentat. In alta ordine de idei am impresia ca ăștia îl sapa pe Badea, altfel nu-mi explic ratările MONUMENTALE. Sau chiar am prins o zi proasta, foarte proasta astăzi?
(01-05-2022, 20:26)Xtreme a scris: [ -> ]
(01-05-2022, 20:22)sRg97 a scris: [ -> ]Ce mentalitate ii asta ?Smile)) Neuer de ce iese din poarta ? Toți ne plângem de Iacob ca sta pe linia Porții ,slaba mentalitate . Nu ai de unde sa sti ce se întâmpla in viitor  ,îmi pare rău dar nu suntem pe aceeași lungime de unda

asa sa fie, păcat daca s-a accidentat. In alta ordine de idei am impresia ca ăștia îl sapa pe Badea, altfel nu-mi explic ratările MONUMENTALE. Sau chiar am prins o zi proasta, foarte proasta astăzi?

E 99% ca Badea nu rămâne ,nu văd de ce ar avea ceva cu el. In plus de asta rămân cu salariile blocate dacă nu fac un punct sau puncte . Țin sa cred ca asta ii valoarea ,deja sunt prea multe meciuri de genul . Am pierdut play-off din cauza ratărilor de genu . 12 puncte cel puțin in sezonul regular
Pagini: 1 2