Forumul
Semnaleaza o problema - Versiune printabilă

+- Forumul "Bătrânei Doamne" (https://forum.uta-arad.ro)
+-- Forum: Secţiunea administrativă (https://forum.uta-arad.ro/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Sugestii şi reclamaţii (https://forum.uta-arad.ro/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Subiect: Semnaleaza o problema (/showthread.php?tid=25)

Pagini: 1 2


Semnaleaza o problema - Kidu - 27-02-2014

Aveti o problema, nu ezitati sa ne-o spuneti. Multumim!


RE: Semnaleaza o problema - I 929 - 05-04-2014

Forumul dar si alte siteuri mi s-au umplut de reclame sub forma de bannere sau linkuri verzi pe cateva cuvinte. Am googalit si am observat ca e vorba de virusul "ads not by this site". Sincer cred ca l-am luat de pe forum pentru ca am intrat azi de pe doua calcuatoare si aici am observat prima data problema care vad ca apare si pe alte siteuri (pe facebook de ex nu). Pe ambele laptopuri am Avira care vad ca n-a zis nimic. Aveti ceva sugetii cat mai simple?


RE: Semnaleaza o problema - dedei - 05-04-2014

Nu mai intra pe site-uri deocheate.


RE: Semnaleaza o problema - I 929 - 05-04-2014

Big Grin Altceva?


RE: Semnaleaza o problema - Kidu - 05-04-2014

Mie nu imi apare nicaieri ca forumul ar fi infectat.


RE: Semnaleaza o problema - I 929 - 05-04-2014

Ok, inseamna ca la mine e problema. Mersi.


RE: Semnaleaza o problema - I 929 - 10-09-2015

Cred că e ceva problemă cu forumul. Am postat un reply la topicul despre cei doi care au ales Cluj, nu Zăbrani, iar când am vrut să modific ceva postarea nu a mai apărut. Am postat iar ceva şi apoi mi-au apărut ambele postări una sub cealaltă (am şters-o pe a doua, era doar de test). Nu e prima dată, mi s-a mai întâmplat azi şi la lucru.


RE: Semnaleaza o problema - tobo` - 11-09-2015

Asa si la mine. Dai un refresh (F5) si isi face update.


RE: Semnaleaza o problema - Kidu - 11-09-2015

Am semnalat deja problema la Utu. E o mica problema si cu marcarea forumurilor ca fiind citite si cred eu ca si problema ta Luci tot de aici se trage.


RE: Semnaleaza o problema - Kidu - 12-09-2015

Utu a rezolvat problema. Verificati si voi daca mai aveti probleme.


RE: Semnaleaza o problema - Redpunk_one - 13-09-2015

Aia cu marcarea ca citite inca nu functioneaza


RE: Semnaleaza o problema - Kidu - 13-09-2015

Da, am observat aseara si l-am reinformat pe Utu.


RE: Semnaleaza o problema - cip_leo - 25-09-2015

erori la greu in forum. nu apar postari. apoi apar ca postate dar nu se vad. apoi apar ca noutati postari de 2 zile. hibash rau in conditiile in care nu e un volum foarte mare de informatii sau de useri care sa-l incarce si sa-l tina ocupat


RE: Semnaleaza o problema - Kidu - 25-09-2015

Am semnalat problema deja mai departe catre Utu. Stiu, e frustrant.


RE: Semnaleaza o problema - R-1946 - 02-12-2016

Salut...de cateva zile nu-mi apar mesaje noi deloc,ca si cand nu ar functiona forumul...???


RE: Semnaleaza o problema - cipri_23 - 02-12-2016

(02-12-2016, 21:38)R-1946 a scris: Salut...de cateva zile nu-mi apar mesaje noi deloc,ca si cand nu ar functiona forumul...???

Pentru ca nu s-a mai postat nimic de cateva zile. Nu e nicio problema cu forumul Smile)


RE: Semnaleaza o problema - adymax - 03-12-2016

Cred ca e stricat. Chiar sa nu posteze nimeni zile intregi.


RE: Semnaleaza o problema - cip_leo - 11-05-2017

nu stiu daca e o problema sau doar mie mi s-a intamplat. am intrat in sectiunea privata a SCU fara parola, fara sa fiu logat. poate verifica cineva


RE: Semnaleaza o problema - Kidu - 11-05-2017

Eu nu vad nimic neinregula. Sigur n-ai fost logat?


RE: Semnaleaza o problema - mirco - 05-03-2018

doresc sa mi se steagra contul ( eu personal nu stiu cum se face ) am lasat aceasta solicitare la 2 administratori si vad ca nu au facut nimic