Forumul
Stadionul "Francisc Neumann" - Versiune printabilă

+- Forumul "Bătrânei Doamne" (https://forum.uta-arad.ro)
+-- Forum: Totul despre UTA (https://forum.uta-arad.ro/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ştiri şi noutăţi (https://forum.uta-arad.ro/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Subiect: Stadionul "Francisc Neumann" (/showthread.php?tid=28)



RE: Stadionul "Francisc Neumann" - RedNeck - 09-08-2014

Pai si Meszar cind a fost la sport l-a avut ca sef pe Falca (sau echivalentul lui de la judet), dar a fost cu totul altceva. Omul sfinteste locul, iar Dugaesescu asta il impute.


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - psv - 09-08-2014

intrebarea mea este,clubul a luat atitudine legat de situatia in care se afla Stadionul Motorul la nici o luna pana la inceperea camiponatului??meszar este totusi un personaj cu trecere pe la falca,chiar nici el nu a putut face ceva ca lucrurile sa fie urnite din loc??ma intreb ce vor zice cluburile care vor participa la turneul elite (QPR,WOLVES,FERENCVAROS) cand vor vedea conditiile in care se prezinta stadionul pe care se va disputa turneul,totusi este un turneu international cu echipe de renume,chiar nu mai exista mandrie in orasul asta????.....


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 11-08-2014

Mesaj sters

Bure: Orice comentariu cu tenta politica o voi sterge fara alte comentarii. Va rog sa va abtineti. Aveti topice dedicate.


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Ai marti nici o miscare la stadion?


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - Kidu - 12-08-2014

Serios, chiar "ii" marti?


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Undei Mega escavatoru


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - I 929 - 12-08-2014

Sună la Tehnodomus şi întreabă, că nici noi nu ştim mai multe.


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Eu cred ca Falcone s-a enervat ca SCU l-a luat la intrbari cu stadionul Motorul se vor mai apuca la UTA canddddddd stiti voi


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - Kidu - 12-08-2014

Inceteaza sa te mai comporti asa de infantil si gandeste-te un pic inainte sa pui intrebari la care iti raspunzi tot tu. Daca stii tu mai multe decat noi, de ce te mai obosesti sa ne intrebi?


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Adevarul doare?


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - Miki - 12-08-2014

Si care ii adevarul ala?
Tu ai impresia ca noi nu am vrea sa mergem la meci pe noul stadion? Dar intelegem ca un stadion nu se poate construi peste noapte.
In plus crezi ca esti singurul care nu-l are la suflet pe falca? Dar ti-am spus, termina cu subtilitatile astea, pe topicul ata sau o sa iei pauza Smile


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - Kidu - 12-08-2014

Poftim?! Tu ai impresia ca noi facem parte dintr-o conspiratie si iti ascundem tie adevarul?
Du-te de te culca si revin-o cand ai intrebari concrete. Eventual pune mana pe telefon si suna tu la constructor si la primarie. Noi am facut-o si toate informatiile pe care le-am aflat le-am postat deja pe forum.

P.S. Pune mana si pe o carte de gramatica pentru ca scrii ingrozitor.


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Termina cu jignirile apropo mie nu imi place scoala ci fotbalul cred ca mai mult ca si tie


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - Kidu - 12-08-2014

Se vede. Acum imi dau seama ca vorbesc cu un copil fara minte. Du-te fa ce vrei dar nu mai fa trolling pe forum pentru ca iei ban. Eventual lasa-l pe tac-tu' sa scrie pana mai pui tu mana pe carte.

Ti s-a explicat in cel mai politicos mod posibil ca am facut tot ce a tinut de noi: adresa la primarie, telefoane la constructor, mers in nenumarate zile pe stadion si facut poze pentru a informa pe toata lumea de situatia de la stadion si cu toate astea tot ce ai tu de spus este ca suntem vanduti lui Falca. Pai nu ti-e rusine asa un pic?


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Ai inteles gresit nu s-a vb de nici o legatura dintre voi si falca tu ai spuso nu eu,eu am zis doar ca sunt putine noutati de la voi ai inteles profesore


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Va doresc o zi buna caci de fotbal sa vb de unde.


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - Kidu - 12-08-2014

Vezi ca asa iti dau niste suturi in cur de nu te vezi. Si tie si lu' tac-tu' pentru ca nu te-a educat.
Considera-l si ultimul avertisment inainte de ban pentru trolling.


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - rosenbachalexandru - 12-08-2014

Vad ca tu tare educat esti la ce scri hai sa fim seriosi


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - cip_leo - 12-08-2014

Smile daca si infrastructura e proportionala nivelului de educatie, si cam e, prea repede nu vad sa se ridice noul stadion


RE: Stadionul "Francisc Neumann" - I 929 - 12-08-2014

http://www.avocat-dobrescu.ro/autorizarea-executarii-sau-desfiintarii-constructiilor/

Link pentru cei care au chef să se informeze despre legislaţia românească în materia autorizaţiilor de construcţie/demolare.

Pentru orice demolare se depune înainte la Primărie o cerere pentru eliberarea unui certificat de urbanism. Acest certificat se eliberează cu parafa arhitectului şef şi semnătura primarului, iar el va conţine toate avizele necesare pentru eliberarea autorizaţiei de demolare. Undeva pe traseul ăsta e blocajul cu autorizaţia. Cred că e nevoie de aviz de la Bucureşti (Min. Culturii) doar în cazul monumentelor istorice.