Forumul
Scouting amator - Versiune printabilă

+- Forumul "Bătrânei Doamne" (https://forum.uta-arad.ro)
+-- Forum: Totul despre UTA (https://forum.uta-arad.ro/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ştiri şi noutăţi (https://forum.uta-arad.ro/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Subiect: Scouting amator (/showthread.php?tid=935)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Scouting amator - Zagorakis - 04-06-2022

Am vazut ce a scris clubul "in zilele urmatoare mai multe surprize" ,deci avem mai multi de prezentat, Luni conferinta?


RE: Scouting amator - maryan - 04-06-2022

Unde a scris clubul asta?


RE: Scouting amator - psv - 04-06-2022

(04-06-2022, 23:05)maryan a scris: Unde a scris clubul asta?

Pe twitter


RE: Scouting amator - Alin P - 04-06-2022

Eu zic ca o sa fie alte surprize Smile


RE: Scouting amator - Zagorakis - 04-06-2022

Grupul Apreutese? Dar nu pot sa nu scriu... gooool Vukcevic!


RE: Scouting amator - Zagorakis - 05-06-2022

Uros Djuranovic-liber de contract,atacant de nationala
https://youtu.be/47aZORJutF8
Marko Vucic-liber de contract,fundas stanga de nationala
https://youtu.be/L3a7P3xPVaI


RE: Scouting amator - soundinfect - 06-06-2022

(04-06-2022, 23:13)psv a scris: Pe twitter

E oficial contul de Twitter? Intreb pentru ca nu vad sa fie prezentat pe site/facebook.


RE: Scouting amator - psv - 06-06-2022

(06-06-2022, 15:04)soundinfect a scris:
(04-06-2022, 23:13)psv a scris: Pe twitter

E oficial contul de Twitter? Intreb pentru ca nu vad sa fie prezentat pe site/facebook.

Da,banuiesc ca e creatia noii echipeSmile


RE: Scouting amator - Zagorakis - 06-06-2022

Vine Mister Ilie Dumitrescu?


RE: Scouting amator - soundinfect - 06-06-2022

(06-06-2022, 15:16)psv a scris: Da,banuiesc ca e creatia noii echipeSmile

Cam intr-acolo ma ducea si pe mine gandul avand in vedere partea "americana" a echipei


RE: Scouting amator - Kidu - 06-06-2022

(06-06-2022, 15:34)Zagorakis a scris: Vine Mister Ilie Dumitrescu?

Daca vine, vine cel mult pe un post de "director de imagine", va fi doar un avocat prin studiorile Digi Sport.


RE: Scouting amator - Zagorakis - 08-06-2022

Florin Stefan acum are cale libera spre UTA,sper ca transfer definitiv si nu sub forma de imprumut!
"CFR Cluj a adus concurent pentru Camora,fundasul stanga croat Karlo Brucic"-Digisport
Si Butean daca accepta un salar normal eu cred ca poate ajuta UTA ,pe dreapta a fost transferat Braun deci Butean nu prinde lotul la CFR.


RE: Scouting amator - psv - 08-06-2022

(08-06-2022, 14:16)Zagorakis a scris: Florin Stefan acum are cale libera spre UTA,sper ca transfer definitiv si nu sub forma de imprumut!
"CFR Cluj a adus concurent pentru Camora,fundasul stanga croat Karlo Brucic"-Digisport
Si Butean daca accepta un salar normal eu cred ca poate ajuta UTA ,pe dreapta a fost transferat Braun deci Butean nu prinde lotul la CFR.

Butean ,nu prinde lotul de mult , ideea e ca el nu stie ce vrea , mai vrea sa joace fotbal(CFR l-ar lasa bucuroasa liber , daca renunta la banii cei are de luat) ori sa fie plimbat de CFR de colo-colo cu speranta ca isi va primii intr-un final banii ....pare ca a ales varianta doi si a cam terminat-o cu fotbalul!


RE: Scouting amator - sRg97 - 08-06-2022

Uitându-ma la meciurile celor de la Baia Mare cu Corvinul ,mi-a plăcut Donca de la Baia Mare,păcat ca face 26 de ani anul asta. Nici Ricky Gneba nu este de aruncat . Îmi aduce aminte de Coulibally in zilele lui bune la noi


RE: Scouting amator - Zagorakis - 08-06-2022

Chiar este adevarat ca dupa Keseru si Hoxhallari nu a semnat nimeni cu UTA? Asta am inteles dintr-un comentariu a celor ce administreaza SportArad. Atunci chiar ca stam rau....noi am avut lot subtire numeric pe final de campionat,au plecat cred ca 9 seniori si au venit 2 seniori! Iar o sa ajungem la jucatori din Lituania si Kazahstan...trist.


RE: Scouting amator - Alin P - 08-06-2022

@Zagorakis nu o sa dea nimeni numele celor semnati. Este practica folosita tot timpul la UTA. Anul trecut stiam numai de Batha, anul acesta Hoxhallari deoarece a aparut in presa din Albania. Mai sunt 4 zile pana la reunire atunci vom vedea daca avem sau nu avem jucatori.
Un lucru important anul acesta este faptul ca cam toate contractele se incheie in 30.06.2022 iar daca semnezi cu cineva si clubul de care apartine nu iti permite sa il prezinti atunci nu ai ce face, chiar cazul Keseru care nu stie daca FCSB ii va permite sa fie la reunire, dupa ce i-a permis sa fie prezentat. Se zvoneste ca Cardoso ar fi semnat cu Rapid de doua saptamani, oare de ce nu il prezinta, poate tot din cauza ca are contract cu UTA pana in 30.06.


RE: Scouting amator - Pelle - 09-06-2022

Mda, au fortat semnarea, defapt prezentarea lui Keseru doar sa vanda abonamente pt fraieri, in rest pauza, nu tu obiectiv, nu tu info investitori, zero transparenta pe buget, zero plan de transferuri.

Si eu sunt pe jumate ungur, dar la ei e penibil ca parca au galuste in gura si vorbesc ff prost limba romana, te apuca rasu-plansu cand ii auzi in conferinte si interviuri....deci practic nici nu are cine sa vorbeasca Smile


RE: Scouting amator - Zagorakis - 09-06-2022

Ai dreptate @Alin P dar si jucatorii noi trebuie sa caute un apartament/casa de inchiriat iar Luni este zi libera legala,Duminica este o zi semi-libera deci daca nu este prezentat ceva jucator astazi,maine sau maxim Sambata nu avem pe nimeni nou semnat,eu asa cred.
PS: de ce la reunire CFR Cluj totul este mai mult ascuns? Cautam info daca a fost prezent Florin Stefan,Roger ...despre care se vorbeste la noi si nu am gasit nimic despre reunire.


RE: Scouting amator - Zagorakis - 11-06-2022

Florin Stefan dorit de Rapid-Orange Sport
Transferam si noi ceva? Din lista de jucatori a lui Poenaru doar Cascini nu este dorit de Rapid...


RE: Scouting amator - psv - 11-06-2022

Pai da,e logic,avand un bazin de jucatori mai rasariti disponibili la nivel de liga 1 foarte limitat ,ii vrea toata lumea ..din pacate la momentul asta noi nu putem platii bani pentru ei ,de aici rezultatul ca ajung pe la rapid ori sepsi ,cluburi care oferta bani pentru transfer!