Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
28-07-2020, 19:09,
#70
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1
(28-07-2020, 17:38)ritza_ a scris: De exemplu ieri la digi, Vali moraru sau dan filoti nu mai știu exact, văzând incidentele din fata stadionului și faptul ca suporterii sau adunat lângă stadion, sugera (își dorea) dacă se poate sa fim chiar penalizați la puncte. A intervenit Lucian Lipovan, care a spus ca asta ar mai lipsii, după ce am fost și cu punctele înjumătatite(a accentuat ca am fost cei mai dezavantajați) , sa se ia o astfel de măsură.... A citit cineva declarația observatorului, care se bate cu pumnul în piept ca el a văzut, a dres, știe tot și a notat. Când se analizează la frf raportul observatorului? Ne putem astepta la ceva mai mult decât o amenda, nu de alta, dar ma aștept la orice din partea lor... 

Urmăresc și am urmărit marea majoritate a meciurilor din liga a 2'a, cei de pe lângă capitala cocolositi maxim, iar la adresa noastră mereu câte o ironie sau o duma de prost gust. Bucuria la golul 2 a comentatorului e absolut gretoasa, știe cineva dc mizeria asta de Angheluță e cel ce a jucat și la Poli Aek?!

Ps: 1 0 Mioveni și rosu Turis, ce situație, personal ma așteptăm să defileze Turis, cred ca absolut niciun pronostic nu am anticipat cum trebuie, ireal acest play off!

Mizeria aia de angeluta e ala care a jucat la aek si care are frustrari maxime din cauza ca a fost in probe la UTA si nu a fost retinut in lot.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #4: UTA - Rapid București, 26.07.2020, ora 17:00, Digisport 1 - de Florin CR - 28-07-2020, 19:09

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)