Conducerea clubului
23-09-2014, 13:10,
#41
RE: Conducerea clubului
(22-09-2014, 21:47)Redpunk_one a scris: cip stii tu ceva dar nu pana la capat :

1 Solicitantul de licenţă trebuie să aibă un ofiţer de presă calificat, care să răspundă de
relaţia cu presa.
2 Ofiţerul de presă trebuie să aibă cel puţin una dintre următoarele calificări:
a) diplomă de jurnalist;
b) atestat de ofiţer de presă eliberat de FRF sau de o organizație recunoscută de FRF;
c) un act de „recunoaştere a competenţei” eliberat de FRF în baza examenului pe
probleme specifice organizat de FRF și a experienței practice în domeniu de cel puțin
un an.
3 Ofiţerul de presă trebuie să fie acreditat de FRF


...deci e vorba doar pt licenta si nu e neaparat necesar sa aiba jurnalismul Wink

ps. carcotasule
direct p.s. comunicatul cu privire la banner a fost scris de oricine altcineva decat de un ofiter de presa. seamana mai mult cu al unui licean usor agramat Smile
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
23-09-2014, 13:18,
#42
RE: Conducerea clubului
Da` comunicatul ăla a apărut pe undeva? Eu nu l-am găsit niciunde.

Un club aşa cum se doreşte să fie UTA trebuie să aibă mai mulţi angajaţi, aşa că angajarea lui Claudiu Drăgan e ok. Că nu i s-a găsit altceva de făcut decât relaţii cu presa....poate aici se putea proceda cu mai mult tact, să-i fi dat alt job, mai direct legat de activitatea zilnică a echipei. Nu ştiu însă cum se descurcă Claudiu la conferinţe de presă, poate o face mai bine decât Codru. Le urez ambilor succes pe mai departe.
Răspunde
23-09-2014, 16:45,
#43
RE: Conducerea clubului
(23-09-2014, 13:18)I 929 a scris: Da` comunicatul ăla a apărut pe undeva? Eu nu l-am găsit niciunde.

Un club aşa cum se doreşte să fie UTA trebuie să aibă mai mulţi angajaţi, aşa că angajarea lui Claudiu Drăgan e ok. Că nu i s-a găsit altceva de făcut decât relaţii cu presa....poate aici se putea proceda cu mai mult tact, să-i fi dat alt job, mai direct legat de activitatea zilnică a echipei. Nu ştiu însă cum se descurcă Claudiu la conferinţe de presă, poate o face mai bine decât Codru. Le urez ambilor succes pe mai departe.

http://www.aradinap.ro/wp-content/upload...at-UTA.pdf
Răspunde
29-09-2014, 11:27,
#44
RE: Conducerea clubului
In atentia suporterilor nostrii!!!
Meciul din etapa a 6-a de la Giarmata se v-a desfasura in ziua de vineri, 03.10.2014, cu incepere de la ora 15.00. in luna octombrie toate meciurile,indiferent de ziua desfasurarii vor incepe de la ora 15.00!!! Va asteptam alaturi de echipa!
Va salut, cu respect!
"Cum faci orice, asa faci totul!" T. Harv Eker
Răspunde
06-10-2014, 12:13,
#45
RE: Conducerea clubului
mi se pare mie sau parca se acorda mai multa atentie si mai mult interes pseudo echipei cetatenesti din liga n+6 decat echipei UTA din liga a 3-a ? din partea conducatorilor, antrenorilor, oficialilor, oficialitatilor, parte a presei, etc. adica pare ca acolo-i distractia si aici e suferinta Smile
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
06-10-2014, 14:47,
#46
RE: Conducerea clubului
Atenţie în ce sens, că scrie Hamza? Big Grin Eu sunt curios de ce anume s-a vorbit la şedinţa arbitrilor din AJF despre "arbitrajele echipei citizens"...

Vorbind serios, această echipă mă calcă pe bombeuri în măsura în care e finanţată din felia UTA-ei, ceea ce e foarte probabil. Eu o văd ca pe un capriciu al lui Falcă şi o sămânţă de scandal cu potenţial. Merită acum să ridicăm nişte semne de întrebare publice, are rost, e o problemă serioasă pentru UTA? Cred că, încă, nu.
Răspunde
06-10-2014, 15:01,
#47
RE: Conducerea clubului
Eu o vad mai mult ca pe o forma de miscare un pic mai pretentioasa. Costurile sunt derizorii si nu cred ca se pune problema sa ne ia cineva din "felie".
Cat timp acolo in echipa e Sanyi, Roli, Codrut eu nu imi fac probleme. In fond si la urma urmei nu e rau ca si-au facut ei o gasca si joaca fotbal, gasca in care e si Falca.
Hai sa nu fim nici noi paranoici acum.
Răspunde
06-10-2014, 15:43,
#48
RE: Conducerea clubului
pe mine orice/oricine are vreo legatura cu falca ma ingrijoreaza. cu atat mai mult o gasca Smile
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
06-10-2014, 15:58,
#49
RE: Conducerea clubului
Cand se da drumul la site? Ca era vorba de o chestiune de cateva zile si au trecut deja 2-3 saptamani.
Răspunde
06-10-2014, 16:27,
#50
RE: Conducerea clubului
Și eu zic că trebuie ridicate niște semne de întrebare, așa cum spune Luci, pentru că nici situația financiară a clubului nostru nu e roză. Nu că ar merită ăștia la cum joacă, dar totuși...
Răspunde
09-10-2014, 10:09,
#51
RE: Conducerea clubului
Bine v-am gasit.
De astazi sunt si eu membru al acestei comunitati. Alaturi de Codru, va stam la dispozitie.
Forza UTA !!!
Răspunde
09-10-2014, 10:12,
#52
RE: Conducerea clubului
Claudiu, bine ai venit! Ne bucuram sa te avem alaturi de noi si pe forum.
Răspunde
15-10-2014, 10:21,
#53
RE: Conducerea clubului
Va salut pe toti utistii!
Multumesc pentru primire, ma bucur ca am revenit acasa si sper sa ne atingem obiectivele.
In limita timpului disponibil o sa incerc sa comunic cu voi cat mai mult posibil.
Răspunde
15-10-2014, 12:16,
#54
RE: Conducerea clubului
Salut, acum ca totusi reprezinti UTA ai putea sa o faci si pe facebook schimbandu-ti poza de coperta, de exemplu, care acum e cu dinamo.
Răspunde
15-10-2014, 18:01,
#55
RE: Conducerea clubului
Asta am remarcat si eu!f probabil ca dinamo sa reprezinte vârful sportiv al domnului drăgan insa acum lucrează pt UTA !alegerile ii aparţin in totalitate!
Răspunde
16-10-2014, 17:46, (Ultima modificare: 16-10-2014, 17:47 de adymax.)
#56
RE: Conducerea clubului
Hai sa nu exageram. Si eu am vazut poza si chiar mi-a placut, l-am vazut pe Lupescu in poza respectiva dar nu mi-a picat fisa ca e Dinamo. Asta il reprezinta pe D-l Dragan si nu e de condamnat. E contul lui personal si poate sa-si pune ce poze vrea el.
Răspunde
16-10-2014, 18:20,
#57
RE: Conducerea clubului
Eu personal sustin pozitia lui Dedei. In momentul in care esti purtator de cuvant la UTA nu te afisezi in tricoul altei echipe. Asta e parerea mea si n-o spun cu rautate sau ranchiuna.
Răspunde
16-10-2014, 19:30,
#58
RE: Conducerea clubului
La fel si eu!
Răspunde
15-11-2014, 22:58,
#59
RE: Conducerea clubului
Trecand peste acest semiesec cu Becicherecul Mic, eu am incredere ca in iarna Sanyi Meszar va stii ce are de facut.
Răspunde
15-11-2014, 23:41,
#60
RE: Conducerea clubului
UTA trebuie sa PROMOVEZE!!! Noi SUPORTERII si toti ARADENII nu meritam inca un an in C!!! Incercati sa il pastrati pe Stratila si cateva transferuri bune !!! HAI UTA!
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)