Liga a III-a
20-10-2015, 19:17,
RE: Liga a III-a
inevitabil...Smile
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
23-10-2015, 16:57,
RE: Liga a III-a
Becicherecu Mic - CS Ineu 0-1 (scor final).
3 puncte de aur pentru ineuani. Nu stiu de ce dar aveam incredere in Sculici ca o sa ii scoata din pasa asta proasta. La fel a fost si sezonul trecut. Bravo lor!
Răspunde
21-01-2016, 12:02,
RE: Liga a III-a
Si-au facut echipa puternica sebisenii. M-as bucura pt ei sa promoveze anul asta si ei in liga a II-a.

http://sportarad.ro/negoescu-gura-de-tun...-fi-venit/
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
03-03-2017, 23:33,
RE: Liga a III-a
Sebisul a batut Ripensia cu 4:3 in debutul returului ligii a III-a.
Sebisul e lider cu un avans de 5 puncte fata de locul 2, Scolar Resita si cu 7 puncte fata de locul 3, Ripensia Timisoara.

UTA II e ultimul loc insa au batut la debut cu 2:0 la Timisoara pe ACS Poli. Au avut rezultate bune in toate amicalele din iarna si cred ca se vor salva fara probleme.
Problema e ca jucatorii de la UTA II sunt angrenati si in competitia juniorilor U19 iar cei de la UTA III sunt si ei la U17.
Răspunde
12-03-2017, 12:42, (Ultima modificare: 12-03-2017, 12:43 de Kidu.)
RE: Liga a III-a
M-am uitat ieri la Afumati vs. Juventus si daca cei de la Afumati nu faceau gafele alea, Juventus nu castiga.

Ma uit acum la Clinceni vs. Sepsi si trebuie sa recunosc ca cei de la Sepsi joaca altceva fata de Juventus. E drept ca si Clinceniul e sub Afumati ca echipa insa vom avea un meci greu cu secuii. Ii vad principala noastra contra-candidata. Atat ca echipa cat si ca organizare a clubului.
Intr-un fel ma bucur pentru ei ca in sfarsit dupa multi ani, apare o echipa bunicica din Secuime.

Later edit: fuck, tocmai au marcat. Smile
Răspunde
12-03-2017, 14:56,
RE: Liga a III-a
Pana una alta, UTA II a batut echipa secunda de la Pandurii 1-0, in ultimele 4 meciuri avand 3 victorii si un egal, iar acum nu mai suntem pe ultimul loc.
Sebisul a pierdut in deplasare la Resita cu 3-1 , dar ramane pe primul loc.
Cermeiul a facut egal cu Industria Galda 0-0 .
Răspunde
16-05-2017, 4:36,
RE: Liga a III-a
Potcoava norocasa (ultimul minut la video)  Big Grin:

http://liga2.prosport.ro/liga-3/stiri/po...o-16310098

Da ungurii astia vad ca au tribuna inalta noua, meciuri inregistrate si videouri motivationale.
Răspunde
09-11-2018, 19:17,
RE: Liga a III-a
Impresionant parcursul lui Soimii Lipova din ultimii ani. De la echipa inexistenta (au fost desfiintati si nu au activat ani de zile) pana la rezultatele din acest sezon - un salt urias. Poate chiar vor fi colegi cu noi in Liga 2 din sezonul viitor. Nu stiu ce fel de licenta are, dar cred ca antrenorul Sabau ar fi de luat in calcul pentru viitor, e tanar, arata rezultate impresionante, are putere de munca si cred ca ar fi o solutie dupa pensionarea lui Popa.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)