Utilizatori banati
11-06-2014, 0:14,
#1
Utilizatori banati
Springboks - 3 zile pt jigniri repetate.
Semper Fidelis
Răspunde
30-06-2021, 18:46,
#2
RE: Utilizatori banati
RudolphWST are ban timp de o saptamana pentru ignorarea avertismentului dat de mine pe topicul biletelor si al abonamentelor.
Răspunde
01-07-2021, 9:24,
#3
RE: Utilizatori banati
Kapa, ban o saptamana din acelasi motiv.

Va reamintesc inca o data ca nu intrati pentru mine pe forumul asta si chiar daca suntem multi sau putini exista niste reguli care trebuiesc respectate iar eu sunt ala care vegheaza la bunul mers la forumului. Nu intrati pentru mine si nu mai luati cu vaicareala din asta. Nu va place forumul, nu va place Kidu, nu va plac regulile de aici, sportarad va asteapta sa va balacariti in voie cu cine aveti voi chef.
Răspunde
03-07-2021, 12:00, (Ultima modificare: 04-07-2021, 13:30 de Kidu.)
#4
RE: Utilizatori banati
Le-am ridicat banarea celor doi utilizatori de mai sus. Am facut-o ca dovada de buna credinta pentru ca nu imi place sa recurg la astfel de masuri insa am pretentia sa nu transformam forumul in balamuc.
Despre vaccinare, pro sau contra, puteti discuta in zona formului intulata "Diverse" unde puteti posta la "OFF-TOPIC" sau puteti crea un subiect separat.
Răspunde
03-07-2021, 21:43,
#5
RE: Utilizatori banati
(03-07-2021, 12:00)Kidu a scris: Le-am ridicat banarea celor doi utilizatori de mai sus. Am facut-o ca dovada de buna credinta pentru ca nu imi place sa recurg la astfel de masuri insa am pretentia sa transformam forumul in balamuc.
Despre vaccinare, pro sau contra, puteti discuta in zona formului intulata "Diverse" unde puteti posta la "OFF-TOPIC" sau puteti crea un subiect separat.

Multumesc, stiu ca am intins coarda( nu era intr-adevar locul pt o asemena dezbatere),dar oricum din 2005 de cand am cont pe acest forum nu imi aduc aminte sa fi avut probleme de acest fel, in general stiu ca am avut tot timpul un comportament decent, (subiect inchis pt mine )
Doar UTA!
Răspunde
04-07-2021, 13:31,
#6
RE: Utilizatori banati
Apreciez si eu pentru ca in fond, utisti suntem toti si nu imi place deloc sa fac "ore de dirigentie" intre noi.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)