Stadionul "Motorul"
29-08-2018, 23:40,
RE: Stadionul "Motorul"
Sper sa nu avem aceleasi problem si la Francisc Neumann ! E bine sa tragem un semnal de alarma din timp.
Răspunde
30-08-2018, 8:05,
RE: Stadionul "Motorul"
Aici nu vorbim de calitate deja . Scaunele sunt atat de cacat incat se pune problema daca nu ar trebui schimbate de tot daca nu sunt in stare sa cumpere ceva calumea si lasate doar scanduri de lemn in loc. Nu va lipsi mult timp pana cineva se va rani grav de tot in capcanele alea
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
30-08-2018, 9:35,
RE: Stadionul "Motorul"
Nu imi place sa vin si sa pun placa "v-am zis eu" dar la primele scaune montane in peluza cu tabela mi-a intrat piciorul printr-unul si m-am zgariat destul de serios fiind in urcare, nu aveam elan, nu m-am lasat cu toata greutate pe scaun.
In viata mea nu am vazut scaune atat de mizerabile. "Valingurile" alea luate din Jackson la 3 lei au plastic mai bun.
Trebuie schimbate toate, absolut toate.
Răspunde
31-08-2018, 13:14,
RE: Stadionul "Motorul"
Standardele de calitate in Romania lasa de dorit la orice nivel din pacate, fie ca vorbim de gazon, scaune, cat de dreapta ii linia trasata pe gazon, drumuri s.a.m.d. Nu stiu cine sa ocupa cu receptia lucrarilor, dar scaunele acestea atenteaza grav la siguranta persoanelor prezente la meci, dovada meciul trecut. Am ajuns sa fiu asa de sceptic in ceea ce privesc lucrarile in tara incat sunt dispus sa suflu si in iaurt.
Răspunde
15-09-2018, 20:27, (Ultima modificare: 15-09-2018, 20:27 de R-1946.)
RE: Stadionul "Motorul"
Astazi a venit randul lui Gigi Domide sa fie victima scaunelor de pe motorul.S-a ales cu o rana serioasa (urata) la tibie,a fost nevoie de interventia paramedicilor pt.a-i oprii sangerarea.
Răspunde
06-05-2019, 16:41,
RE: Stadionul "Motorul"
Pe facebook pozitia lui Bibart legat de scaunele de pe Motoru'...doamne , oamenii astia traiesc in Arad sau pe luna....
Răspunde
09-06-2020, 22:16,
RE: Stadionul "Motorul"
Care e capacitatea stadionului motorul? Ținând cont de noile reglementări cu privire la accesul suporterilor, marca burleanu!
Răspunde
09-06-2020, 22:21,
RE: Stadionul "Motorul"
(09-06-2020, 22:16)maryan a scris: Care e capacitatea stadionului motorul? Ținând cont de noile reglementări cu privire la accesul suporterilor, marca burleanu!

3700 parca
Răspunde
09-06-2020, 22:50,
RE: Stadionul "Motorul"
Sa speram ca pana la 1 iulie se relaxează masurile și mai mult și putem intra cât mai mulți pe stadion (măcar toți abonații sa putem intra)!
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)