Stiri din sezonul 2013-2014
21-03-2014, 0:11,
#21
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Bravo bravo bravo
Răspunde
25-03-2014, 23:49,
#22
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
http://www.livearad.ro/dezvaluiri-incend...vearad-ro/

Cine plm ii cosmin mihuta asta ?
Răspunde
26-03-2014, 0:08,
#23
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Ce vor gunoaiele astea defapt? Numai mascarici in Aradul asta de care nu a auzit nimeni!!!
Răspunde
26-03-2014, 9:28,
#24
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
E un frustrat care scrie la comanda PSD-ului. In plus de asta are si o vendeta personala pentru ca a fost dat afara de la Glasul Aradului.
Răspunde
27-03-2014, 19:38,
#25
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
http://sportarad.ro/despre-una-despre-al...parapanta/
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
28-03-2014, 2:53,
#26
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Bai Mihuta ala e chiar nebun? Culmea el face anchete acum in toiul campionatului... Vai vai ce a ajuns presa Aradeana
Răspunde
28-03-2014, 8:39,
#27
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Nu il mai bagati in seama. E un frustrat dat afara de la glasul care scrie acum la comanda lui zahoi. Marile lui dezvaluiri sunt de fapt cele 5 puncte din memoriul facut de zahoi impotriva UTA-ei la ajf (si le-a impartit in 5 articole cate un punct pe zi). Ii faceti doar o favoare citindu-i ziarul care pana sa intram noi pe el avea 10 cititori pe zi.

ps.m**** zahoi
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
28-03-2014, 9:11, (Ultima modificare: 28-03-2014, 9:13 de cip_leo.)
#28
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
m-am prins ca de fapt nu stie nimic desi ar fi o gramada de chestii care ar putea fi dezvaluite. iar eternul florin matei dedica un post intreg pe fb meciului de azi cu titlul "Hai Gloria" Smile))) tulai doamne
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
28-03-2014, 9:34,
#29
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Asa-i cu astia ce pozeaza in repere morale. Dar nu-i nimic, n-o sa recunoasca niciunul peste vreun an doi ca a gresit. Din contra au sa gaseasca tot felul de explicatii cum au atras ei atentia dar de fapt credeau in reusita proiectului.
Noi sa fim sanatosi si cum spuneam vineri in mesaj: TIMPUL SA NE JUDECE!

P.S. Gloria de astazi nu mai are nicio treaba cu Gloria aia din perioada interbelica.
Răspunde
28-03-2014, 10:48,
#30
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
robitzi28 martie 2014, 9:44

Nu fac parte din SCU , nici din vreun partid politic , cea ce ma face foarte obiectiv ( in comparatie cu dumneavoastra domnule Mihuta) si imi da dreptul ca tot obiectiv vorbind sa va spun ca sunteti PENIBIL si ca slugi politice ca si dumneavoastra nu au ce cauta in presa. Dar nu sunt absurd ai totusi inteleg ca leafa de ziarist e mica…

Your comment is awaiting moderation.



Ma indoiesc ca va lasa acest comentariu. Dar asta e adevarul , sunt un simplu suporter care iubesc UTA si care nu face parte din din SCU nici din partide politice sau orice alta organizatie care sa imi puna la indoiala obiectivitatea.
Răspunde
28-03-2014, 10:52,
#31
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Corect robitzi si te inteleg. Insa sa nu crezi ca lui mihuta sau altor slugoi de genul asta le pasa de obiectivitate sau de parerile noastre. Fisele sa cada , tonomatul sa cante/scrie, noroiul sa curga .

Noi trebuie sa ne vedem de drumul nostru. Nu e usor , insa cu atat mai frumoasa va fi victoria la final.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
28-03-2014, 11:16,
#32
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Titlurile alea scrise pe fundal rosu cu alb put a psd a trebuit doar odata sa citesc cateva articole si cele cu Uta/Uta bd sa fiu scuzat dar put urat a Zăhoi(t).
Cand nu se "sifonau" bani se plangeau..acum se "sifoneaza" pt echipa si stadion si le e frica ca nu da bine pt cei cu rosu alb in campanie.oricum ar fi suporterii nu tin cont de politica!
Numai bine.Hai Uta!!
Răspunde
29-03-2014, 12:16, (Ultima modificare: 29-03-2014, 12:19 de Adrian07.)
#33
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Nesimtitul ala de Mihuta nu imi posteaza toate comentariile , doar ce vrea el... sa mearga la tenis de masa. in plus, nu e corect ceea ce face... manipuleaza lumea spune numai aberatii , lumea crede dar el nu are dovezi.
Răspunde
29-03-2014, 13:50,
#34
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Nu ii mai dati satisfactie accesandu-i situl. Si asa nu il citeste nici dracu' si numa' i-am dublat ratingul.
Răspunde
01-04-2014, 16:40,
#35
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
http://sportarad.ro/poarta-sigilata-uta-...nde-de-ei/

Trupa lui Roland Nagy și Sebastian Huțan e singura din Liga a IV-a care n-a primit gol în cele trei etape jucate în 2014. Singura echipă care a rivalizat cu viceliderul e Crișul Chișineu Criș, însă echipa lui Lucian Ciba a primit sâmbăta trecută primul gol al anului, în meciul cu Păulișul lui „Ole” Roșca. Crișul e, de altfel, ultima echipă care a marcat în poarta celor de la UTA, pe 30 noiembrie anul trecut, arădenii impunându-se atunci în deplasare cu 2-1.

Pentru aceste prime trei jocuri ale anului, alb-roșiii l-au avut în poartă pe Alexandru Mitrea (foto). Goalkeeper-ul a petrecut turul stagiunii în Ungaria, la Atletico Bekescsaba, gruparea înființată de Rolland Szabo și Cristi Sculici. Dacă în prima rundă, contra Șiriei, portarul care a debutat la seniori pentru Vladimirescu n-a avut de lucru, împotriva Sîntanei a reușit o intervenție de efect la 0-0, când Giurgiu a scăpat singur cu el. Iar contra Gloriei, Mitrea le-a oferit coechipierilor siguranța de care aveau nevoie.

„Şi-a făcut treaba, a avut intervenţii bune, e sigur pe el și se antrenează bine. La fel ca şi Bodea, există o concurenţă benefică între ei, iar eu, personal, sunt mulţumit de cum muncesc. Sigur, au în faţă jucători cu experienţă, ca Botiș și Varga, care ţin linia de fund”, a comentat Seba Huțan, care-i pregătește pe cei doi portari. UTA a stat bine la acest capitol și în prima parte a campionatului, când Bodea a fost titularul postului, primind doar 8 goluri, la fel ca și Gloria, la acea vreme.

Mitrea și Bodea sunt născuți în același an, 1993, primul pe 13 februarie, al doilea pe 22 iunie. „Am reluat campionatul cu Mitrea în poartă, Bodea a avut o problemă și a pierdut pregătirea. N-am ce să le reproșez, amândoi fac tot ce depinde de ei, iar cel mai în formă apără”, a punctat Huțan.

hutan„Mai visam că joc”

Antrenorul cu portarii UTA-ei a fost nevoie să abandoneze fotbalul la numai 29 de ani, datorită accidentărilor. Huțan are în spate o carieră frumoasă, apărând pentru Romvest, UTA, Sheriff Tiraspol, Dinamo Moscova, FC Vaslui, Liberty Salonta, U Cluj și CSMS Iași. Apogeul l-a trăit cu cei de la Tiraspol, unde, în patru ani, a cucerit titlul, Cupa și Supercupa Moldovei.

Prima experiență în antrenorat a avut-o campionatul trecut, alături de Radu Anca (team-managerul noii UTA), la Frontiera Curtici, la scurt timp după ce lua dificila decizie să dea jos mănușile definitiv. „Chiar când m-am lăsat, visam şi noaptea că încă joc. Acum, nu. E rândul tinerilor. Eu am început de jos noul drum și îmi place mult ce fac, tot ce e legat de postul de portar. De mic am făcut asta, sunt atâţia ani… Sunt bucuros că am ajuns aici, că m-am alăturat acestui proiect. Sperăm să avansăm de la an la an”, a conchis Huțan.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
01-04-2014, 17:11,
#36
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
N-am nimic cu Seba Hutan dar daca era dupa mine, l-as fi luat antrenor cu portarii pe Dan Tapos.
Răspunde
01-04-2014, 20:30,
#37
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
din vara probabil ii vom avea pe Tapos si Stupi.
Răspunde
02-04-2014, 10:01,
#38
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
cred ca se poate putin mai multa transparenta in legatura cu fondurile echipei,banii care vin de la primarie,cine sunt sponsorii ,o opinie din partea lui Tucudean,Falca sau altii nu am vazut.Pe ce se bazeaza afirmatiile ca se vrea promovarea in ligile superioare cat mai rapid.
Răspunde
02-04-2014, 10:20,
#39
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
Nu cred ca a facut nimeni un secret din faptul ca vin bani si de la Primarie la fel cum s-a prezentat in dese randuri ca sponsorii sunt in mare parte firmele detine de ce catre Marius Tucudean.

Banii de la Primarie merg pe cheltuieli logistice iar banii de la Tucudean sunt destinati platilor salariale si ale primelor.
Răspunde
02-04-2014, 10:39,
#40
RE: Stiri din sezonul 2013-2014
cred ca toti ne dorim o declaratie din partea lui Tucudean si cred ca se poate un interviu cu el.Vad ca cei din presa sportiva nu au facut asta pana acum.Ar fi o idee sa vorbiti sa-i luati voi un interviu,cei care va ocupati de forum.....A si in legatura cu meciul de la Pecica ar trebuii sa fie promovat inca de pe acum meciul avand in vedere ca la meci va fi prezent si Burleanu.Sa facem tot posibilul sa fie o atmosfera demna de UTA si cred ca asta va cantari si in vara cand presupunem ca federatia,liga trebuie sa ii strice jucaria martiana(e doar o parere).
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)