Adrian Voicu
24-10-2014, 13:10,
#1
Adrian Voicu
Aţă junior are un salariu de 25 de milioane de lei vechi la UTA

Fotbalistul piteștean Adrian Voicu, fostul căpitan al Argeșului pare să fie fotbalistul de bază pentru banda dreaptă a apărării arădene. Noua UTA Arad evoluează în sezonul fotbalistic 2014-2015 în Liga a III-a. Demn de precizat că Ață junior după ce a plecat de la Pitești a evoluat pentru CSMS Iași și pentru Chindia Târgoviște, după care a fost „în probe” la formația de ligă secundă FC Voluntari. În cele din urmă piteșteanul a îmbrăcat tricoul Bătrânei Doamne sau mai bine zis a noii formații arădene. Deşi nu are decât un salariu de 25 de milioane de lei vechi, Aţă junior pare să fi găsit echipa unde vrea să-şi pună ghetele-n cui. „Am găsit un club serios şi sper ca lucrurile să meargă bine. Este foarte posibil ca aceasta să fie ultima echipă pentru care voi mai juca fotbal. Cred că a venit timpul să mă gândesc şi eu la retragere”, a punctat Adrian Voicu.

http://www.jurnaluldearges.ro/index.php/...chi-la-uta
Răspunde
24-10-2014, 17:13,
#2
RE: Adrian Voicu
liga a 3-a romania cu 13 echipe deci cu 24 meciuri pe an si cu 3 luni pauza totala sa iei peste 500 de euro pe luna plus masa si casa nu-i rau deloc
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)