Produse pentru suporteri
16-04-2015, 12:34, (Ultima modificare: 07-11-2015, 21:41 de Kidu.)
#1
Produse pentru suporteri
Pentru cei ce nu vor sa mai astepte pana maine la Palatul Cultural, tricoul aniversar al celebrarii celor 70 de ani se poate cumpara chiar de astazi.
Cost: 35 RON
Persoana de contact: Spirty (0746.056.576)

[Imagine: gkdzjNj.jpg]
Răspunde
05-11-2015, 20:20,
#2
tricou
Buna seara...imi cer scuze daca deranjez cu acest topic,dar vreau sa cumpar un tricou cu UTA ARAD,si nu stiu de unde pot sa fac asta..ma poate ajuta cineva?
Răspunde
05-11-2015, 23:06,
#3
tricou
Sambata la meci , daca esti din Arad.
Răspunde
08-11-2015, 13:42,
#4
RE: Produse pentru suporteri
nu sunt din Arad,sunt din Moldova Noua jud.Caras-Severin
Răspunde
18-06-2017, 12:38,
#5
RE: Produse pentru suporteri
In perioada urmatoarea, pana incepe campionatul, unde se pot achizitiona produse promotionale cu UTA? S-a mai imbunatatit oferta din iarna?
Răspunde
18-06-2017, 13:32, (Ultima modificare: 18-06-2017, 13:34 de Adrian07. Motivul editării: edit )
#6
RE: Produse pentru suporteri
Salut. Trebuie sa iei legatura cu Dorin Stana,poate are cineva numarul lui dar cel mai sigur si mai rapid , trimite-i un mesaj pe pagina personala de facebook. Din cate stiu nu s-a mai lucrat la proiectul pentru produse online sau magazin oficial dar din ce am auzit din sezonul urmator s-a gasit o intelegere cu cei se la Atrium.
Răspunde
25-09-2017, 8:30,
#7
RE: Produse pentru suporteri
Pentru cei ce v-ati trecut pe lista mea pentru tricouri polo cu broderie, sa stiti ca au venit tricourile. Daca nu aveti numarul meu mi-l puteti solicita pe privat. Oricum, am sa le duc sambata la meci pentru a le distribui.
Răspunde
02-10-2017, 14:40,
#8
RE: Produse pentru suporteri
Pentru cei ce au dat comanda de tricou polo cu broderie, astazi la ora 20 voi fi la pub sa mai distribui din ele.
Răspunde
09-10-2017, 8:57, (Ultima modificare: 09-10-2017, 9:09 de Kidu.)
#9
RE: Produse pentru suporteri
Poate sa imi dea cineva informatii despre urmatoarele persoane: Cristi Tocaian si Robert Poncu?
Mi-au platit tricourile si nu dau de ei sa le inmanez tricourile.
Daca ii stiti, rugati-i sa ma sune la 0740.147.291

Multumesc!
Răspunde
09-10-2017, 10:22,
#10
RE: Produse pentru suporteri
(09-10-2017, 8:57)Kidu a scris: Poate sa imi dea cineva informatii despre urmatoarele persoane: Cristi Tocaian si Robert Poncu?
Mi-au platit tricourile si nu dau de ei sa le inmanez tricourile.
Daca ii stiti, rugati-i sa ma sune la 0740.147.291

Multumesc!

Cristi o sa te sune in curand. A fost plecat din oras si de asta au ramas ale lui.
Răspunde
17-10-2017, 9:12,
#11
RE: Produse pentru suporteri
Robert Poncu, nu m-ai mai sunat. Tricoul tau e in continuare la mine.
Răspunde
21-11-2017, 21:21, (Ultima modificare: 21-11-2017, 21:24 de Kidu.)
#12
RE: Produse pentru suporteri
Pentru baietii ce asteapta a doua transa de tricouri polo cu broderie. Am vorbit la firma ce ni le brodeaza si pe langa numarul ridicat de comenzi, au mai avut si masina de brodat stricata insa am promisiunea ca pana pe 1 decembrie vor fi gata.
Va rog sa mai asteptati. Multumesc!
Răspunde
28-11-2017, 9:19,
#13
RE: Produse pentru suporteri
Au ajuns tricourile, va rog sa ma contactati in privat sau pe FB. Dati-le de stire si altora pe care ii stiti ca au dat comanda. Multumesc!
Răspunde
05-12-2017, 10:22,
#14
RE: Produse pentru suporteri
Haideti mai baieti, nu va tot lasati asteptati, sunt tricourile voastre pe care vi le-ati platit. Pana acum doar trei persoane m-au contactat sa si le ridice. Care va stiti ca ati dat comanda, nu va mai lasati asteptati.

P.S. Pentru Lucian Grec si toti carcotasii de serviciu de la sportarad sau din alta parte: de materialele oficiale pe care clubul le face pentru suporteri si marketing se ocupa Dorin Stana.
Aceste tricouri pe care le-am facut eu fara niciun castig suplimentar, fara niciun adaos, in timpul meu si pe carburantul meu. Le-am facut pentru ca am vrut ca baietii din peluza sa aiba niste materiale distincte si de calitate. E adevarat ca am acceptat comenzi si de la alti utisti pe care ii cunosc personal si stiu ca sunt oameni care vin de multi ani la UTA.
Este fix problema mea de ce am facut acest gest si nu cred ca trebuie sa iti dea cineva explicatii. Fa bine si nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala, e destul raul pe care l-ai facut UTEI prin felul cum sadesti samanta zanzaniei pe situl tau, chipurile tu doar iti faci datoria de jurnalist sportiv. Fie vorba intre noi, tu nu existi in breasla asta, noroc cu Calin.
Răspunde
27-12-2019, 10:07,
#15
RE: Produse pentru suporteri
Salutare am inteles ca se vand foarte bine toate produsele de pe 1945.ro si de la standul amenajat in spatele primariei, bine ca s.a luat aceasta decizie si nu a fost din nou ca in anii trecuti (fiasco),eu zic ca se pot aduce niste bani frumosi in visteria clubului, s.au vandut aproape 100 de hanorace plus multe alte suveniruri, feicitari !
Răspunde
15-06-2020, 14:21,
#16
RE: Produse pentru suporteri
Felicitari celor care se ocupa de magazinul online !!! 

Spor la vanzari si cat mai multe produse noi  Big Grin

https://www.sportarad.ro/2020/06/15/prod...rainatate/

" Din luna octombrie a anului trecut, magazinul UTA-ei e din nou activ în mediul online! Fanshopul este rodul noii colaborări dintre câțiva suporteri implicați și conducerea clubului arădean. O gamă largă de produse, de la tricouri, hanorace, treninguri sau geci, până la accesorii de genul fanioanelor, fularelor, cănilor, pernelor personalizate sau măștilor personalizate pot fi procurate de la adresa www.1945.ro. 

De acum, însă, produsele vor putea fi virate și utiștilor din străinătate. “Am reușit să facem un mare pas înainte! Magazinul echipei UTA va putea onora și comenzile plasate din străinătate! Ne dorim ca fan shop-ul nostru să fie accesibil pentru utiștii de oriunde de pe glob și vom face eforturi pentru a ne mări acoperirea, dar momentan asigurăm transportul internațional numai în: Andorra, Austria, Belgia, Bulgaria, Cipru, Cehia, Danemarca, Estonia, Finlanda, Germania, Franța, Gibraltar, Grecia, Ungaria, Irlanda, Italia, Lituania, Luxemburg, Malta, Monaco, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Slovacia, Slovenia, Spania, Suedia și Marea Britanie. Plata pentru comenzile din afara țării se poate face numai folosind cardul! Alegeți-vă cu grijă mărimea în cazul în care doriți să comandați articole vestimentare deoarece nu avem capacitatea de a asigura schimbarea ulterioară a produsului în cazul comenzilor internaționale! Ai un prieten din străinătate care își dorea de mult un tricou sau un fular cu UTA? Dă-i de știre! Îl poți eticheta în secțiunea de comentarii sau să-i distribui postarea noastră pentru a afla veștile bune!”, se menţionează pe pagina de facebook a fan shop-ului UTA-ei, 1945.ro.

După data de 15 mai, Fanshopul UTA-ei a organizat niște sesiuni de cumpărături la sediul clubului UTA, de pe strada Victoriei, articolele în trend fiind măștile personalizate. "
Răspunde
23-06-2022, 14:52, (Ultima modificare: 23-06-2022, 14:59 de petrisor.)
#17
Video  RE: Produse pentru suporteri
Salut, am un tricou cu maneca lunga nou nout, un breloc si o sapca cumparate pentru a le oferi cadou cuiva care intre timp a plecat din tara. Vreau sa le vand la un pret avantajos, daca este cineva interesat, astept un semn. Multumesc !

https://www.1945.ro/hanorac-ro%C8%99u-ut...-1033.html
https://www.1945.ro/produse/breloc-metal...-arad.html
https://www.1945.ro/snapback-negru-arad.html
Răspunde
24-06-2022, 10:48,
#18
RE: Produse pentru suporteri
Lasa te rog si pretul ca lumea sa stie.
Nu-ti pierde timpul uitandu-te inapoi pentru ca drumul tau nu merge intr-acolo...
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)