Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
15-06-2017, 20:27,
#61
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Durere. Dezamagire. Tristete profunda. Hai sa luam 2-3 zile de doliu, fiindca stiu ca e durere mare in inima tuturor suporterilor. Ne regrupam dupa...
Răspunde
15-06-2017, 20:33,
#62
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Da!!!! Poli nu a avut under 21...!!!!!!!
Răspunde
15-06-2017, 20:48,
#63
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Realist vorbind, la cum am evoluat azi nu avem ce cauta în liga 1!suntem departe...f departe! PUNCT...Sunt prea supărat și dezamăgit de ceea ce arătăm în joc, de faptul ca am ajuns sa ne călcăm în picioare la Șiria pt a vedea un meci de baraj cu 1500 de spectatori!

Asta e...poate la anu!
Răspunde
15-06-2017, 22:11,
#64
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Sunt câţiva jucători care trebuie sa scapam de anul viitor..Imi pare rau sa spun, dar :
Gligor - Lovea mingea zici ca era la rugby, nu aveai acea siguranta cu el in spate.
Petre - Nu stiu daca l-am vazut meciul asta atingand mingea si tinand-o mai mult de 15 secunde, orice minge era spre el.. fugea de ea ca de dracu'. I s-a urcat la cap toata treaba cu FCSB, sa primim banii pe el si dus sa fie, macar ne cumparam ceva jucator bun de Liga 1 in defensiva.
Valceanu - Ma bucur ca pleaca, poate e unul dintre cei mai tineri marcatori in cupele europene, dar nu a demonstrat aproape nimic in meciul acesta.
Stahl - A fost bun, dar a avut niste suturi date in tribune cand putea gandi mai lucid, si sa creeze o fază periculoasă.
Miron - A iesit la golul 2 din poarta zici ca a vrut sa-si ia adversarul in brate, proasta gandita faza.
Stratila - Iti multumesc pentru golul din tur, dar meciul ăsta ai folosit exact ca in alte meciuri aceasi ,,schemă", un picior fake in spate, unul inainte si dă-i să fugă..
Chindris - Pase lungi ratate
Copil - .....
Piccioni - Fuge de minge, cand Burla ii dadea pase, el fugea cu spatele spre minge..

Cel mai bun jucator al nostru a fost fara indoiala Mevlan Adilli. Deci baiatul ăsta e peste toti jucatorii existenti in L2, si peste mulţi alţii din L1. Are talent, se vede. Nu este mega rapid, dar joaca faza mega bine si gandeste fiecare fază. Nu am nimic personal cu niciunul din jucatori, dar sunt multi in club care sunt deja de 2-3 ani si parca nu au crescut aproape deloc. A fost cel mai important meci al echipei UTA Arad, si probabil de nu se faceau atatea greseli si se gandea mai bine anumite faze, cine stie.. poate visam la o promovare. Aşa, mai avem de aşteptat 1 an, poate vom avea noroc. Forza UTA!
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde
15-06-2017, 22:55,
#65
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Diangelis nu te supara dar nu prea te pricepi la fotbal Stahl este super jucator cum nu a mai avut UTA demult ....oricum inca ma abtin sa comentez prea multe la suparare.
Răspunde
15-06-2017, 23:00,
#66
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
(15-06-2017, 22:55)Kapa a scris: Diangelis nu te supara dar nu prea te pricepi la fotbal Stahl este super jucator cum nu a mai avut UTA demult ....oricum inca ma abtin sa comentez prea multe la suparare.

Fiecare are dreptul la opinie, nu ? De aceea exista forum, si nu am spus ca este un jucator slab. Am spus ca este un jucator bun, doar ca se putea gandi mai clar la anumite faze Wink
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde
15-06-2017, 23:16, (Ultima modificare: 15-06-2017, 23:16 de Adrian07. Motivul editării: completare )
#67
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Diferenta intre liga 2 si 1 ...un c***t de baraj. Am sperat pana in ultimele.minute... Cel mai dureros e ca am vazut barbati ,femei, copii,bunici plangand. Anul viitor sper sa aducem jucatori, daca vrei promovare nu poti doar cu tineret. Sper sa ramana cei mai tineri si buni , sa facem transferuri si sa tragem direct acolo sus!!!
Răspunde
15-06-2017, 23:16, (Ultima modificare: 15-06-2017, 23:23 de lucid.)
#68
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Azi, cel putin Miron a jucat in alt film. Nu a jucat pt UTA.
Pacat de oamenii care au fost pe stadion, pacat de anii in care ne tot amagim ca va fi bine...eu unul am terminat-o cu stadionul, si ca mine vor fi multi dupa meciul acesta din pacate. Cine vrea sa citeasca printre randuri va intelege.

P.S Petre esti un infatuat si un caracter josnic. Iti doresc mult succes la FCSB sau unde vei merge, esti o palarie prea mare pentru noi.
Gestul tau a fost mizerabil. Jur ca daca veneai ca un barbat sa discuti la gard, nu stiu daca ma puteam stapani....nesimtitule ordinar care esti!
Răspunde
15-06-2017, 23:21, (Ultima modificare: 15-06-2017, 23:24 de I 929.)
#69
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Din păcate, aşa cum a zis şi Roşu, diferenţa de valoare s-a văzut şi nu am reuşit s-o compensăm astfel încât să avem speranţe mai mari. Acum asta e, să ne liniştim câteva zile şi apoi bilanţul. Sunt convins că Meszar are planul B în sertar, sunt curios ce va face. Eu mă abţin pentru moment, acum să zic doar că le mulţumesc încă o dată jucătorilor şi antrenorului pentru eforturi. La anul sper să fim mai puternici, să avem resursele necesare pentru asta, atât în club, cât şi în tribune. 

Dincolo de club şi partea sportivă, trebuie pusă presiune pe primărie să termine Motorul până în august şi stadionul până...vara viitoare.  Angry Să nu dăm înapoi!
Răspunde
15-06-2017, 23:25,
#70
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Sunt momente în care trebuie să luăm adevărul în piept şi să nu ne ascundem. O înfrângere este o înfrângere; punct! Ratarea unui obiectiv este ratarea unui obiectiv; punct! Sunt lucruri care dor şi pentru care trebuie să ne asumăm responsabilitatea, cu toţii, jucători, antrenori, conducere, suporteri şi oraş.

Da, azi au fost în joc greşeli care ne-au costat rezultatul. Da, pe parcursul campionatului au fost meciuri care au fost tratate superficial şi care s-au pierdut prosteşte. Da, pe parcursul campionatului s-a dovedit faptul că unii jucători nu se ridică la nivelul acestui obiectiv. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, azi şi pe parcusul campionatului au fost momente în care antrenorii n-au fost suficient de inspitaţi, de curajoşi. Au fost situaţii în care nu au avut ideile potrivite sau nu s-au făcut înţeleşi. Au fost momente în care antrenorii probabil n-au reuşit să se impună în vestiar sau să motiveze echipa suficient de mult. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, în acest campionat poate că nu întotdeauna deciziile manageriale au fost cele mai potrivite. Poate că s-a investit încredere în unii jucători sau antrenori care nu s-au ridicat la înălţimea încrederii. Poate că au fost momente în care era nevoie de mai mult cinism, de mai multă duritate. Poate că uneori clubul a fost condus prea mult cu sufletul. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, în acest campionat poate nici noi suporterii n-am fost la înălţimea obiectivului. Am cumpărat puţine abonamente, am contribuit cu prea puţin la stabilitatea materială a clubului. Au fost meciuri la care nu am umplut stadionul. Am fost meciuri în care nu am încurajat cu pasiune echipa. Am fost cârcotaşi, bârfitori, bănuitori de multe ori şi ne-am mobilizat să construim o atmosferă pozitivă doar acum în ultimele zile. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, în mod cert, noi ca oraş am contribuit mult prea puţin la îndeplinirea obiectivului. Am fost indiferenţi şi superficiali pentru încă un an cu acest club. Am lăsat oraşul pe mâna aceleiaşi conduceri incompetente şi perfide care ne-a adus în situaţia să jucăm timp de jumătate de an în mizerie iar în cealaltă jumătate în deplasare. Şi de aceea am ratat promovarea!

În acest moment ratarea obiectivului doare. O îndurăm fiecare după cum ne este caracterul; unii cu tristeţe interiorizată, alţii cu invective şi acuze. Dar de durut ne doare pe toţi. Şi ne va mai durea o zi sau o săptămână. Dar vine vacanţa iar la capătul ei o vom lua de la capăt. Poate nu toţi, poate unii nu vor mai fi printre noi pentru că nu mai sunt potriviţi, nu mai pot sau nu mai vor. Dar indiferent de tine, de mine, sau de el, UTA va merge mai departe în noul sezon. Iar diferenţa dintre eşec şi triumf va fi dată de felul în care vom munci fiecare dintre noi, în birouri, pe teren sau în tribune. Dacă vom fi responsabili, corecţi, muncitori, inspiraţi, dacă vom pune minte şi suflet, la anul poate vom fi suficient de buni pentru a face pasul în faţă.

Forza UTA!
Nu dăm niciodată înapoi!
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
15-06-2017, 23:34,
#71
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Sper ca acest NU DAM NICIODATA INAPOI SA FIE PENTRU TOTI! Impreuna o sa reusim, fara jumatati de masura in urmatorul sezon!!!
Răspunde
15-06-2017, 23:35,
#72
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Nu e problema oricum ca am ratat IARASI obiectivul. E bine ca Poli(Recas care o fi ea) ne-a trezit: Nu suntem inca pregatiti de L1. Si prefer sa stam inca un an in Liga a-2-a, sa avem stadion anul ce vine decat sa fim bataia de joc a echipelor din Liga 1.
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde
15-06-2017, 23:39,
#73
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Pentru ca unii nu au inteles si nu au vazut bine gestul lui Petre ar trebui sa il faceti cunoscut asa mi se pare normal pentru ca noi am fost acolo pentru ei ca sa ii sustinem.
Răspunde
15-06-2017, 23:56,
#74
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Fotbalistul Petre a luat efectiv o fumigena aprinsa de pe teren si a aruncat-o cu furie CATRE peluza. Sa fim intelesi, intre locul unde era el si peluza erau 5-6 m cel putin, nu are acoperire ce a zis Gligor la final ca nu a vrut sa o arunce in noi.
Cred ca l-a si atins pe Turi si pe inca un baiat care erau in stanga mea langa gard, era deranjat domnul Petre de criticile aduse din peluza probabil.
Răspunde
16-06-2017, 0:02,
#75
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
(15-06-2017, 23:16)lucid a scris: Azi, cel putin Miron a jucat in alt film. Nu a jucat pt UTA.
Pacat de oamenii care au fost pe stadion, pacat de anii in care ne tot amagim ca va fi bine...eu unul am terminat-o cu stadionul, si ca mine vor fi multi dupa meciul acesta din pacate. Cine vrea sa citeasca printre randuri va intelege.

P.S Petre esti un infatuat si un caracter josnic. Iti doresc mult succes la FCSB sau unde vei merge, esti o palarie prea mare pentru noi.
Gestul tau a fost mizerabil. Jur ca daca veneai ca un barbat sa discuti la gard, nu stiu daca ma puteam stapani....nesimtitule ordinar care esti!
Nu cred ca e o solutie indepartarea de UTA!!! Hai sa abandonam toti in momentele grele... foarte usor!
Răspunde
16-06-2017, 0:05,
#76
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Bravo, comentariu pertinent. Vezi si postarea mea la sectiunea transferuri din 31 mai. Redneck m-a contrat. Regret sa ajung la concluzia ca nu am fost departe de adevar. Iar gestul spune multe despre character si, mai ales, abordarea barajului....
(15-06-2017, 23:39)Kapa a scris: Pentru ca unii nu au inteles si nu au vazut bine gestul lui Petre ar trebui sa il faceti cunoscut asa mi se pare normal pentru ca noi am fost acolo pentru ei ca sa ii sustinem.
Răspunde
16-06-2017, 0:08,
#77
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Am văzut momentul şi chiar mi s-a părut deplasat. Dar de unde eram (nu vedeam bine primele două rânduri) nu mi-am dat seama cât de aproape s-a dus fumigena de peluză, am remarcat doar furia cu care a fost aruncată. Oricum, atitudinea lui Petre a fost execrabilă cam pe tot parcursul returului. Declaraţiile, atitudinea faţă de coechipieri şi faţă de joc, mimica, limbajul corpului, toate trădau un jucător care se crede mult prea bun pentru echipa la care joacă şi care abia aşteaptă să plece spre zări mai însorite. Doar că după evoluţiile sale în aceste două meciuri împotriva unei echipe din coada primei ligi, s-ar putea să aibă o surpriză neplăcută. Dar e timp zilele următoare pentru lucrurile astea.

Dacă tot s-a deschis acest subiect. Nu cred că discuţiile cu jucătorii la finalul meciului sunt cea mai bună soluţie. Ei furioşi, noi şi mai furioşi, se poate ajunge la lucruri urâte. Dar asta nu scuză cu nimic atitudini ca cea a lui Petre sau ca cea a lui Manea. Dar, în ultimii 4 ani s-a văzut că toleranţa actualei conduceri faţă de atitudini ca acestea are o limită. Şi cred că lucrurile astea nu vor rămâne fără urmări.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
16-06-2017, 0:11,
#78
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
(16-06-2017, 0:02)Adrian07 a scris:
(15-06-2017, 23:16)lucid a scris: Azi, cel putin Miron a jucat in alt film. Nu a jucat pt UTA.
Pacat de oamenii care au fost pe stadion, pacat de anii in care ne tot amagim ca va fi bine...eu unul am terminat-o cu stadionul, si ca mine vor fi multi dupa meciul acesta din pacate. Cine vrea sa citeasca printre randuri va intelege.

P.S Petre esti un infatuat si un caracter josnic. Iti doresc mult succes la FCSB sau unde vei merge, esti o palarie prea mare pentru noi.
Gestul tau a fost mizerabil. Jur ca daca veneai ca un barbat sa discuti la gard, nu stiu daca ma puteam stapani....nesimtitule ordinar care esti!
Nu cred ca e o solutie indepartarea de UTA!!! Hai sa abandonam toti in momentele grele... foarte usor!

Adrian, UTA nu o sa poata sa mi-o scoata cineva din suflet vreodata...Dar sa nu incurcam borcanele, una e UTA si alta e lotul asta si conducerea asta...E poate o decizie luata la cald, dar e singura. Problema e ca m-am saturat sa fiu mintit si amagit an de an, 25 mai precis. Mie unul mi-a ajuns. Fiecare face cum crede de cuvinta, aradeanul e o "specie" foarte interesanta. Ne pricepem la tot, dar de fapt ne place doar sa ne mintim singuri. Ne-am purtat intodeauna cu manusi cu jucatori, conducatori etc...sa nu ii suparam cumva si sa aratam lumii intregi cat de mari utisti suntem.
Răspunde
16-06-2017, 0:36,
#79
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Perfect de accord, cu exceptia comentariului vis a vis de antrenor. NU te invata Rosu nici sa pui un stop ca lumea si nici cum sa dai o pasa precisa mai lunga de 3 -4 metri. Asta ai invatat-o la vremea junioratului cel tarziu. Si exemple ar fi destule din ceea ce am vazut azi. PS: Ca si la Timisoara, Adili mi s-a parut cel mai bun, cel putin nu a facut prostiile unor Manea ori Gligor. Sunt antrenori si antrenori. Unii vulcanici, care stau la marginea terenului si mor cu proprii jucatori si arbitri de gat (gen Sumudica, Ionut Popa etc), altii care sunt calmi si stau pe banca, constienti de valoarea jucatorilor si avand certitudinea ca respecta sarcinile tehnico-tactice. Iar Rosu..cu cine...? Nu intamplator jucam ca pe vremea lui Roly, pasa de pe fundas la bataie spre varf, ocolind constructia. Constructia care, e drept, nu stie sa faca un dribbling, poate cu exceptia lui Copil intr-o zi buna. Driblingul lui Stratila l-a invatat si soacra-mea de 80 de ani, la Chindris vad pase numai inapoi ori laterale... Asta e bagajul lor si nici Rosu, chiar daca le cere sa puna mingea jos (cum am vazut in unele meciuri), nu va reusi sa ii convinga nici in 100 de ani. Numai cu biciul..aduceti-l pe Halagian, pe Teasca sau pe Tadici de la handbal. Jucatorii si nimeni altcineva sunt constienti de lipsa de tehnica in primul rand, nu stiu sa faca un simplu dribbling la mijlocul terenului si prefera p'aia lunga si pe a doua (recentrarea cu capul a lui Curtu..spre cine s-o gasi prin zona). Hai sa fim seriosi...nu avem fata de Liga 1, visam cu ochii deschisi si ne amagim amarnic. Petre, umflat de noi si de presa, se descurca numai la nivelui Ligii2, depre restul nici nu mai vreau sa vorbesc. Adili de 3 ori, Curtuius, Stahl, Miron mai curajos pe iesiri (lipsa si la Tatarusanu), Stahl si Jorza. Atat. Scuze pt vehementa, dar azi chiar nu am aratat ca o echipa care vrem si, mai ales, putem. Si-l inteleg acum pe Kidu si a lui Silenzio stampa. Probabil ca stie mai multe. Sunt insa mai degraba convins ca nu pot decat ca nu vor. Si, probabil, avem nevoie de un antrenor cu biciul si cravasa. Ca in afara de freze, tatuaje, gagici, bani si masini nu au nimic in cap. Pardon, si ghete cat mai colorate si fosforescente. Nu e specific UTA-ei, ci intreg fotbalului romanesc, din pacate...
(15-06-2017, 23:25)Giuliano a scris: Sunt momente în care trebuie să luăm adevărul în piept şi să nu ne ascundem. O înfrângere este o înfrângere; punct! Ratarea unui obiectiv este ratarea unui obiectiv; punct! Sunt lucruri care dor şi pentru care trebuie să ne asumăm responsabilitatea, cu toţii, jucători, antrenori, conducere, suporteri şi oraş.

Da, azi au fost în joc greşeli care ne-au costat rezultatul. Da, pe parcursul campionatului au fost meciuri care au fost tratate superficial şi care s-au pierdut prosteşte. Da, pe parcursul campionatului s-a dovedit faptul că unii jucători nu se ridică la nivelul acestui obiectiv. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, azi şi pe parcusul campionatului au fost momente în care antrenorii n-au fost suficient de inspitaţi, de curajoşi. Au fost situaţii în care nu au avut ideile potrivite sau nu s-au făcut înţeleşi. Au fost momente în care antrenorii probabil n-au reuşit să se impună în vestiar sau să motiveze echipa suficient de mult. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, în acest campionat poate că nu întotdeauna deciziile manageriale au fost cele mai potrivite. Poate că s-a investit încredere în unii jucători sau antrenori care nu s-au ridicat la înălţimea încrederii. Poate că au fost momente în care era nevoie de mai mult cinism, de mai multă duritate. Poate că uneori clubul a fost condus prea mult cu sufletul. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, în acest campionat poate nici noi suporterii n-am fost la înălţimea obiectivului. Am cumpărat puţine abonamente, am contribuit cu prea puţin la stabilitatea materială a clubului. Au fost meciuri la care nu am umplut stadionul. Am fost meciuri în care nu am încurajat cu pasiune echipa. Am fost cârcotaşi, bârfitori, bănuitori de multe ori şi ne-am mobilizat să construim o atmosferă pozitivă doar acum în ultimele zile. Şi de aceea am ratat promovarea!

Da, în mod cert, noi ca oraş am contribuit mult prea puţin la îndeplinirea obiectivului. Am fost indiferenţi şi superficiali pentru încă un an cu acest club. Am lăsat oraşul pe mâna aceleiaşi conduceri incompetente şi perfide care ne-a adus în situaţia să jucăm timp de jumătate de an în mizerie iar în cealaltă jumătate în deplasare. Şi de aceea am ratat promovarea!

În acest moment ratarea obiectivului doare. O îndurăm fiecare după cum ne este caracterul; unii cu tristeţe interiorizată, alţii cu invective şi acuze. Dar de durut ne doare pe toţi. Şi ne va mai durea o zi sau o săptămână. Dar vine vacanţa iar la capătul ei o vom lua de la capăt. Poate nu toţi, poate unii nu vor mai fi printre noi pentru că nu mai sunt potriviţi, nu mai pot sau nu mai vor. Dar indiferent de tine, de mine, sau de el, UTA va merge mai departe în noul sezon. Iar diferenţa dintre eşec şi triumf va fi dată de felul în care vom munci fiecare dintre noi, în birouri, pe teren sau în tribune. Dacă vom fi responsabili, corecţi, muncitori, inspiraţi, dacă vom pune minte şi suflet, la anul poate vom fi suficient de buni pentru a face pasul în faţă.

Forza UTA!
Nu dăm niciodată înapoi!
Răspunde
16-06-2017, 0:52,
#80
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Avem, prin urmare, si motivatia pentru care a fost indepartat Andor? Mult prea putin discutata si cu batista pe tambal... Asta, asa ...sa nu mai aduc in discutie si momentele Copil si Burla. Nu stiu cata influenta poate avea un antrenor (observatie facuta in special pt contestatarii lui Rosu) si cata putere de decizie are conducerea. Aia cu painea si cutitul. Dati-mi va rog macar 3-4 exemple de antrenori din Romania care se impun in fata conducerii...indiferent cat de simpatica ori antipatica ne-ar fi ea.... Se poate sa gresesc... pe plan international, dar cred ca recordul lui Otto Rehhagel de 11 ani la Werder Bremen sta inca in picioare plus un titlu la CE cu Grecia in 2004 (si grecii mari amatori de dat suturi in fund)....asa ca azi e pe nicaieri,,,, balcanisme, ce mai ....
(16-06-2017, 0:08)Giuliano a scris: Am văzut momentul şi chiar mi s-a părut deplasat. Dar de unde eram (nu vedeam bine primele două rânduri) nu mi-am dat seama cât de aproape s-a dus fumigena de peluză, am remarcat doar furia cu care a fost aruncată. Oricum, atitudinea lui Petre a fost execrabilă cam pe tot parcursul returului. Declaraţiile, atitudinea faţă de coechipieri şi faţă de joc, mimica, limbajul corpului, toate trădau un jucător care se crede mult prea bun pentru echipa la care joacă şi care abia aşteaptă să plece spre zări mai însorite. Doar că după evoluţiile sale în aceste două meciuri împotriva unei echipe din coada primei ligi, s-ar putea să aibă o surpriză neplăcută. Dar e timp zilele următoare pentru lucrurile astea.

Dacă tot s-a deschis acest subiect. Nu cred că discuţiile cu jucătorii la finalul meciului sunt cea mai bună soluţie. Ei furioşi, noi şi mai furioşi, se poate ajunge la lucruri urâte. Dar asta nu scuză cu nimic atitudini ca cea a lui Petre sau ca cea a lui Manea. Dar, în ultimii 4 ani s-a văzut că toleranţa actualei conduceri faţă de atitudini ca acestea are o limită. Şi cred că lucrurile astea nu vor rămâne fără urmări.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)