Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
18-04-2018, 9:26,
#3
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Daca ne luam dupa litera legii si mergem pe mana conducerii ajungem iarasi sa ne facem de cacat ca si ultima data pe "Motorul" cand intr-adevar conducerea a vandut bilete cat era capacitatea stadionului insa toata lumea s-a inghesuit in peluza galeriei si in tribuna a II-a pentru atmosfera si peluza cealalalta era aproape goala si movii in curte la tiganii aia de pe Constitutiei.

Cel mai mare regret l-am avut in final cand culmea toata lumea ne acuza pe noi ca i-am sabotat pe movi sa nu ajunga pe "Motorul" asta desi am facut nenumarate apeluri pe langa conducere si ba chiar i-am propus lui Meszar sa il jucam la Timisoara atunci cand in vinerea de dinaintea meciului am pus folia aia sa protejam terenul. Totul a fost in zadar si a rezultat orezaria aia penibila care a mai improscat inca o data imaginea Aradului fotbalistic. Toate astea din vina cui?

Ce farmec a avut derby-ul ala fara rivali? Un meci UTA-Poli fara galerii nu e derby.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1) - de Kidu - 18-04-2018, 9:26

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)