Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
22-04-2018, 1:01,
#22
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Am fost si eu la club in prima zi cand s-au dat biletele, undeva pe la ora 12:00 si am cerut 10 bilete pentru prieteni de familie si vecini de bloc pe care ii stiu ca vin in peluza. Spre surpriza mea, domnul Meszar mi-a cerut buletinul si a facut si copie dupa el. In fine, am plecat de acolo putin nedumerit de ce se intamplase avand in vedere ca sunt un fan care a mers si prin deplasari, am fost prezent si la sedintele SCU, dar cumva mi le-a dat uitandu-se dubios la mine si am simtit ca nu e ceva in regula ca sa aflu peste un sfert de ora ca omul s-a interesat cine sunt la diferite persoane.
Nu-i iau apararea, ca e clar ca e ceva putred la mijloc, dar daca eu, pentru 10 bilete am fost tratat asa, nu inteleg cum de au pus mana timisorenii pe atatea bilete. In fine, nu ma deranjeaza aspectul asta. Sa vina 500, cam atatea bilete par a fi in poza aia. Va fi un derby adevarat, asa cum trebuie sa fie. Ce este insa ingrijorator este ca noi inca n-am terminat de vandut biletele noastre...
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1) - de micalaceanul - 22-04-2018, 1:01

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 4 Musafir(i)