Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
24-04-2018, 20:38,
#81
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Sa ne fie rusine ...(ca nu am fost in stare de ceva mai bun. inclusiv eu).
Răspunde
24-04-2018, 20:39, (Ultima modificare: 24-04-2018, 20:39 de Kapa.)
#82
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Ne-am facut de ras maxim din nou... clubul UTA a lasat o imagine jalnica de neimaginat in 2018 pt un club profesionist. Va asigur ca Falca a gustat la maxim acest moment si am inteles ca jubila, a reusit sa isi bata joc din nou de suporterii UTA-ei, de altfel cred din pacate ca va castiga fara probleme un nou mandat in 2020
Răspunde
24-04-2018, 20:52,
#83
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Toate problemele ni se trag din cauza lu falca. Ne facem de ras sezoane la rand, prin mocirla si balarii. Si da, probabil ca se distreaza pe seamana noastra. Problema e ca simplele injurii, nu ne aduc nici un profit...din contra.
Am vazut ca ati comentat si micul incident cu oficialul timisorean...hai sa fim seriosi, intri intre utisti cu geaca pe tine la 25 de grade si ti-o dai jos inainte sa te asezi pe scaun afisand tricoul cu poli. La ce v-ati fi asteptat, sa ii pupe lumea stema din piept?
Răspunde
24-04-2018, 21:06, (Ultima modificare: 24-04-2018, 21:07 de Adrian07. Motivul editării: Edit )
#84
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Pana nu avem stadion nici nu avem ce discuta, cat despre Falca, nu stiu daca ati vorbit fata in fata cu el despre un subiect serios, trecerea de la CET, stadion si alte chestii, pentru el totul e simplu, totul se se face rapid, totul e roz.Te intoarce, te invarte si tot cum vrea el iese, nu este lasat sa faca treaba dar nici nu se implica. Mi-e si rusine de evenimentele de azi, insa stiu si s-a demonstrat si azi ca UTA are niste suporteri adevarati, felicitari peluzei.  Astazi toata lumea de pe stadion si-a cam dat seama cam cat de nepriceputa e conducerea asta si de ce e asa de mult contestata.
Răspunde
24-04-2018, 21:14,
#85
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
(24-04-2018, 20:52)Cristi_Arad a scris: Toate problemele ni se trag din cauza lu falca. Ne facem de ras sezoane la rand, prin mocirla si balarii. Si da, probabil ca se distreaza pe seamana noastra. Problema e ca simplele injurii, nu ne aduc nici un profit...din contra.
Am vazut ca ati comentat si micul incident cu oficialul timisorean...hai sa fim seriosi, intri intre utisti cu geaca pe tine la 25 de grade si ti-o dai jos inainte sa te asezi pe scaun afisand tricoul cu poli. La ce v-ati fi asteptat, sa ii pupe lumea stema din piept?
Sunt de acord cu tine ca probleme astea se trag de la falca ca nu putem tine un meci in arad de atatia ani dar treaba cu oficialii timisoreni de la tribuna nu trebuia sa se intample...la tribuna sunt "intelectualii aradului" nu "drogatii" de la peluza. daca citesti comentariile de pe sportarad vei fi de acord cu mine, ei stiu totul si nimic.
Răspunde
24-04-2018, 21:40, (Ultima modificare: 24-04-2018, 22:37 de Cristi_Arad.)
#86
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Fecare cu parerea lui. Dupa mine polistii nu sunt doar rivalii peluzei noastre sunt rivalii tuturor suporterilor aradeni si astfel de evenimente se intampla de fiecare data....si cred ca evenimentul ala e infim in toata povestea meciului de azi.
Eu daca l-as putea sterge cu buretere definitiv meciul asta as face-o. E rusinos, marele derby al vestului cu naiba stie...800-900 de oameni in tribune si vreo 300 afara incheiat in minutu 60 prin abandon. In ritmul asta peste vreo 2-3 sezoane se va juca acasa pe playstation. Acolo nu mai ai nevoie de lucuri pentru oaspeti si nu mai are nimeni batai de cap.
Răspunde
24-04-2018, 21:54,
#87
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Cristi_Arad subscriu in totalitate.
Răspunde
24-04-2018, 22:01, (Ultima modificare: 24-04-2018, 22:08 de lucid.)
#88
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Daca maine nu pleaca toti( ma indoiesc ca ar face-o), inchideti pravalia... Nu are rost asa, nu au nimic in comun cu numele si spiritul UTA
Si asa mi-e rusine sa vad clipurile filmate in tribuna, cum se bucura babuinii ca s-a retras Poli de pe gazon...Mare victorie! Suntem un oras de giboni, avem exact primarul care il meritam si conducerea la fel.
Si putinii oameni care mai vin la meci, sunt indepartati in acest sezon. Astazi s-a umplut paharul. Eu unul am sa spun pas. Pt mine si multi altii proiectul asta a murit astazi!
Răspunde
24-04-2018, 22:41, (Ultima modificare: 24-04-2018, 22:53 de Adrian07. Motivul editării: Edit )
#89
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Exact, nu stiu ce ar mai putea face Meszar & Co pentru a mai avea sustinerea suporterilor. Dar din pacate nu vad un ARADEAN, un om serios care sa investeasca la UTA Sad
O zi trista pentru mine!
Răspunde
25-04-2018, 9:02, (Ultima modificare: 25-04-2018, 11:25 de Kidu.)
#90
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
@lucid,

Te inteleg perfect si aceeasi lehamite simt si eu fata de Meszar si Codru. Daca in vara trecuta cand am contestat decizia si practicile lui Meszar dupa vanzarea lui Adi Petre, i-am mai dat o sansa ulterior desi nu eram impacat cu explicatiile primite atunci la intalnirea aia la sediul clubului pentru ca ati vazut si voi in actele care le-a adus ca si dovada ce artificii a facut si sunt convins ca sunt multe ilegalitati insa nu vreau sa fac valuri pentru a nu face rau clubului, de data asta nu mai am ochi sa il vad si cat timp aceste personaje marunte vor fi la club nu ne va fi bine indiferent care ne-ar fi obiectivul.
Nu asta ne-a fost intelegerea acum aproape cinci ani cand am plecat la drum. Mereu a avut sprijinul nostru insa in momentul cand a devenit sluga umila al lui Falca s-a compromis total si n-a facut decat sa confirme ceea ce ne spuneau unii ca este doar un om perfid alunecos care isi urmareste doar propriul sau scop.

Daca stiam ca asta va ajunge UTA, carpa de sters pe jos al lui Falca si a sclavetilor sai mai bine muream acum cinci ani si aia era. Oricum totul a ajuns un buboi purulent care va exploda intr-un final si orice ar face tot va trebui sa raspuna la niste intrebari de care fuge si tot fuge:
1) Unde sunt banii de pe Petre si pe ce i-ai cheltuit? De ce nu faci publice sumele pe care le-ai platit pentru incompetenta ta? Ma refer la banii pe care i-ai dat jucatorilor care si-au reziliat contractele cu noi in tur.
2) De ce nu ati facut un pas in spate dupa ce ati fos pusi sub acuzare de Parchet? Speta aia nu e inchisa si riscul pentru club e unul foarte mare.
3) Unde ti-au fost principiile alea la care faceai trimitere cand ti-ai batut joc de Cipri Rus, Cata Hlistei, Alin Gligor, Marius Chindris si multi altii dar pe care le-ai uitat cand ni l-ai adus pe circar pe cap? Al naibii coloana vertebrala, al dracului de flexibila!
4) La meciul din campionatul trecut de pe "Motorul" te-ai folosit de aceleasi practici cu biletele desi noi ti-am sugerat si atunci ca nu e ok sa procedezi asa si in final ne-am facut de ras atat cu mocirla cat si cu peluza goala si timisorenii in curtea aia de pe Constitutiei. Exact aceeasi manevra penibila, chipurile in litera regulamentului, ai facut si atunci insa noi am fost aia care ne-am facut de ras nu tu pentru ca tu nu ai oficial nicio functie la UTA si mereu ti-a placut sa te scalzi in ape tulburi.

Felicitari "managerule", ai omorat de tot un derby frumos si ti-ai batut joc de tot proiectul la care ne-am inhamat cu totii cand am plecat din judet. Daca nu eram noi erai un nimeni cu tot cu Atletico-ul tau.
Răspunde
25-04-2018, 9:03,
#91
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
(24-04-2018, 20:52)Cristi_Arad a scris: Am vazut ca ati comentat si micul incident cu oficialul timisorean...hai sa fim seriosi, intri intre utisti cu geaca pe tine la 25 de grade si ti-o dai jos inainte sa te asezi pe scaun afisand tricoul cu poli. La ce v-ati fi asteptat, sa ii pupe lumea stema din piept?
Hai ca nu e chiar asa! Individul nu a venit cu geaca pe el, a venit direct in tricou, crezandu-se probabil intrun loc civilizat! Nu si-a dat seama ca e la sat! Bun, oriunde in Romania ar fii patit la fel probabil, pentru ca asta e gradul de civilizatie al natiei.
Am spus-o si o repet, cea mai mare greaseala a fost mutarea la Siria, nu din cauza terenului si alte chestii, ci din cauza specimenelor care se cred suporteri! Deci ce asteptari sa ai de la ei cand vad un tricoul al rivalilor de MOARTE langa ei (despre care pana acum 1 saptamana nu stiau ca exista si ca joaca in L2).

Cat despre meci...penibil. Decat asa mai bine nu jucau deloc! Pacat de regulament in cazul asta, ar trebui sa le dea o penalizare de vreo 20 de puncte, sa ajunga direct in L3!

Iar despre cei ce sareau de bucurie ca si cand am fii castigat CL pe acest 3-0 sunteti si mai penibili decat conducerea noastra de cacat!
Răspunde
25-04-2018, 9:54,
#92
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Daaa.. si galeria noastra ce a ramas afara, de prea multa orasenie a stat afara, sa nu stea cu "taranii". Voi ati plans de necaz ca nu am pierdut cu Policlinica..ce sa zic!
Răspunde
25-04-2018, 10:04,
#93
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Nu ai inteles nimic si nici nu trag speranta c-o sa intelegi vreodata ce s-a intamplat ieri.
Răspunde
25-04-2018, 10:23,
#94
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
(25-04-2018, 9:54)Pelle a scris: Daaa.. si galeria noastra ce a ramas afara, de prea multa orasenie a stat afara, sa nu stea cu "taranii". Voi ati plans de necaz ca nu am pierdut cu Policlinica..ce sa zic!

Inseamna ca tu ai fost unul dintre cei care s-a bucurat castigand in felul asta. Trist...
Răspunde
25-04-2018, 11:14,
#95
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Nu ma bucur de acel 3-0 la masa verde, dar imi creste inima cand vad conducatori mai prosti ca ai nostrii. Smile)
Răspunde
25-04-2018, 11:19,
#96
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Iti creste inima ca ce ? Ca a fost facut praf un meci care trebuia sa fie un derby, un spectacol ? Bai oameni buni, chiar nu mai exista oameni cu coloana vertebrala in lumea asta ?
Răspunde
25-04-2018, 11:25, (Ultima modificare: 25-04-2018, 11:27 de Redpunk_one.)
#97
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Pelle esti prost rau.

Asta ai inteles tu dupa ziua de ieri ?

"yuhuu am castgat 3 puncte cu poli, i-am batut pe fraieri cu 3-0 , galeria noastra tine cu policlinica, bravo mister mustacios, bine va face falcosul ca nu avem stadion in Arad de 2 ani,etc "

Ziua de ieri are mai multi vinovati , cum bine scria azi editorialul Luci Danila in specialarad .

Unul insa se detaseaza de departe si este cel care ne-a obligat sa acceptam rand pe rand , mizerie cu mizerie, tot ce ne inconjoara in orasul asta care moare incet pe zi ce trece. La fel si UTA .

Iar de pierdut , am pierdut toti cei care nu credem ca asta trebuie sa fie fotbalul, nu asta trebuie sa fie UTA, nu asa trebuie sa castigam

Explicatii se pot da. Ieri toti aveau acoperire legala, jandarmii din Arad ca se ocupa aia din Timis, jandarmii lor ca nu se ocupa ei pe stadion daca clubul nu isi asuma ei raspunderea , clubul ca nu risca amenzi daca nu respecta legea 4 daca nu isi asuma jandarmii lor,etc iar Fotbalul si NOI am ramas pe plan secund.

Nu am sperante ca cineva de la UTA , in afara noastra va intelege de fapt ceva dupa episodul de ieri.

Ma bucur ca am reusit sa tragem acest semnal de alarma si ramane doar sa mai vedem cati mai suntem dispusi sa continuam alaturi de UTA , in speranta unei schimbari candva cumva, atat la conducerea clubului cat mai ales a orasului .


_____________

Am pus si articolul lui Danila la care ma refeream

https://specialarad.ro/derby-abject-uta-...ista-foto/

Inițial nu doream să scriu despre acest derby al vestului, cu „d” și „v” mici, tocmai pentru că tot ce s-a întâmplat a fost mic. Nu doream să scriu în semn de protest, dar am decis totuși să scriu tocmai ca să protestez. Ceea ce am văzut la Șiria nu are nimic în comun cu un derby.

Fotbalul din Arad și, extrapolând, fotbalul din România, a devenit o glumă, la fel cum acest derby dintre UTA și ASU Poli a fost o glumă proastă la care nu ne-a venit deloc să râdem. Dimpotrivă, ne-am întristat. Am văzut femei care au venit la meci, iar când le întrebam cum de au venit, răspunsul a fost: „pentru atmosferă”. Care atmosferă din moment ce au lipsit tocmai cei pentru care a fost inventat acest sport: suporterii. Nu a fost nimic, a fost un teatru ieftin, un fotbal chinuit între două echipe slabe spre foarte slabe disputat într-o atmosferă care nu are nimic în comun cu un derby, cu mai puțin de o mie de spectatori în tribune și fără galerii. Am văzut jocuri din Liga a 5-a cu atmosferă mult mai încinsă ca la acest UTA – Poli, am văzut jocuri la sate cum ar fi Frumușeni – Fântânele sau Șofronea – Curtici, meciuri la care atmosfera părea mult mai de derby decât astăzi la Șiria.

Cine e vinovat? Noi toți suntem vinovați, dar ca în orice alte probleme, sunt vinovați mai mici și vinovați mai mari. Nu mă mai miră nimic la acest fotbal românesc atâta timp cât l-am auzit pe cel care este stăpânul fotbalului românesc spunând: „atunci când vorbesc Lupescu și Pușcaș să fie oameni în sală care fac gălăgie, care se agită, iar când vorbesc eu să mă aplaude…” Da, chiar Burleanu, Răzvan Burleanu a rostit aceste cuvinte. Cât de penibil? Cât de josnic?



Falcă, tu ești principalul vinovat! Tu, pentru că îmi permit să te tutuiesc tocmai pentru că îți bați joc de tot ceea ce are mai de preț Aradul. Ne-ai mutat singura echipă care contează din oraș, ne-ai trimis la țară într-un cadru altfel pitoresc, pentru că tu nu ai știut decât să ne demolezi stadioanele și să nu ne lași nici măcar o arenă în care să ne bucurăm de UTA. Ne-ai demolat trei arene, iar al patrulea stadion, „Francisc Neumann”, ni l-ai demolat și pe ăla și îl reconstruiești precum în basmele lui Ispirescu, în câteva veacuri. În 21 mai e termenul de finalizare al noului stadion, mai sunt nici 30 de zile, iar acolo nu e altceva decât fier-beton… „Motorul” e în construcție de un an și jumătate, iar tu ne arați nu că nu poți, ci că nici nu poți și nici nu vrei. Știi tu Falcă de ce ești vinovat? Pentru că niciodată, dar niciodată nu ai înțeles ce înseamnă spiritul Aradului și ce înseamnă spiritul UTA. Dacă te țineai de cuvânt măcar cu arena „Motorul”, pe care ne-ai mințit că o faci de 5.000 de locuri și îi pui gazon sintetic, atunci cei 250 de timișoreni erau azi în arenă, exact 5 la sută din 5.000, iar galeria echipei UTA era și ea la locul ei, în peluză, iar atmosfera pe care ar fi creat-o ar fi fost cu adevărat de derby. Dar tu ce ne-ai oferit? Nimic, ne-ai trimis la Șiria, pe o arenă de 1.300 de locuri, după ce în urmă cu un an și jumătate i-ai pus pe fotbaliști să joace în nămol… Atâta poți tu, Falcă, primarul Aradului.



De vină este și conducerea clubului UTA pentru că după ce a aflat că 350 de timișoreni și-au procurat bilete, tocmai pentru că modul în care au fost puse în vânzare a permis această – să îi spunem – anomalie, în loc să creeze condiții pentru a-i primi, au preferat soluția radicală: nu lăsăm pe nimeni. De ce nu i-ați lăsat? De ce nu v-ați asumat că, din vina voastră sau nu, acei fani timișoreni au avut bilete? Din punct de vedere al securității totul era rezolvat. Jandarmii erau câtă frunză și iarbă pregătiți să intervină în afara arenei, iar în incinta stadionului, două firme de pază erau și ele pregătite să facă față unei asemenea situații, atât Elite Bodyguard cât și DEY, care au deplasat peste o sută de agenți la meci.

Păi atunci ce să facă cei care organizează derby-uri adevărate, cum ar fi Boca – River sau Lazio – Roma, cum ar fi Dortmund – Schalke sau Feyenoord – Ajax, cum ar fi Celtic – Rangers și altele? Să își închidă tribunele? Să le dea cu flit la fanii adverși. Acolo vin cu miile, cu zecile de mii. Voi v-ați speriat de 350! Ce veți face peste 30 de ani când va termina Falcă stadionul din Vlaicu și 5 la sută din 12.000 înseamnă 600? Veți juca derby-ul tot la Șiria ca să acceptați doar 70 de femei și copii de la Timișoara?



De vină sunt și cei de la ASU Poli, mai ales oficialii acestui club care au decis să retragă echipa de pe teren. Păi ce legătură mai are asta cu fotbalul, cu sportul, atât timp cât din ordinul unui Rector jucătorii care s-au pregătit un an pentru acest joc au fost nevoiți să renunțe la meseria lor și să spună pas plecând la vestiare? Acest gest nu are nimic nici cu solidaritatea față de proprii suporteri, nici cu sportivitatea și nici cu fair-play-ul. A fost lașitate, a fost lipsă de respect pentru cei care erau în tribune, pentru cei care au privit jocul la televizor, pentru cei care mai cred că fotbalul din această parte a țării mai are vreo șansă…

Nu vreau să scriu mai nimic despre ceea ce s-a întâmplat în teren. O mostră de derby am văzut doar în privirea și agresivitatea lui Manea în primele minute, am văzut și la șarja lui Hlistei care se putea încheia cu gol după ce a depășit patru adversari sau am văzut la Bodea, portarul arădean care a parat al treilea penalty în această primăvară din cele patru dictate împotriva echipei UTA. În rest, am văzut o echipă ASU Poli, slabă, dar chiar și așa cu un plus față de UTA. „Bătrâna Doamnă” a ajunsă nu mai semene deloc cu echipa care în ultimii doi ani se bătea în două baraje pentru promovarea în Liga 1, fiind acum o echipă obscură dintr-o ligă parcă și mai obscură.

Mi-a fost milă de acel suporter al echipei UTA venit tocmai de la Suceava să vadă acest derby. Mi-am cerut scuze în numele arădenilor de la el, în numele colegilor mei de redacție, în numele celor care simt ceva pentru UTA. A străbătut întreaga țară ca să vadă ce? O oră de fotbal modest, într-o atmosferă de parcă ar fi jucat Afumați cu Balotești, echipe fără istorie, fără suporteri, fără nimic… Iartă-ne domnule că noi doar atât mai putem oferi în acest oraș tot mai lipsit de valori, de spirit, de normal.



UTA a câștigat cu 3-0 la masa verde, dar este o victorie tristă, o victorie care nu are nimic în comun cu competiția, cu competitivitatea, cu valoarea, cu sportul în general. A fost cel mai penibil derby dintre cele două cluburi, un derby fără ceea ce de fapt înseamnă un derby: galeriile…

A fost un derby abject, un derby care va rămâne o pată care cu greu mai poate fi ștearsă din istoria confruntărilor între Arad și Timișoara, un derby fără spirit, fără fani disputat într-o atmosferă rustică, la țară, cu suporterii împrăștiați pe ulițele Șiriei și cu fotbalul uitat undeva pe la generațiile lui Domide și Petschovski. Se pare că nu mai avem nicio șansă…

Aș mai scrie, dar parcă mi-e tot mai greu și îmi vine să inserez și cuvinte care nu mă caracterizează și care nu au ce căuta în spațiul public. Așa că mă opresc din protest după un meci trist oprit tocmai în semn de protest. Noapte bună fotbal românesc! E beznă!
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
25-04-2018, 11:29,
#98
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
KIDULE am un mare respect pt tine, esti unul din baietii cu minte, dar pt mine, si poata ca gresesc, galeria trubuie sa sustina meci de meci jucatorii, fara alte lupte purtate cu autoritati, conducatori etc, iar daca chiar se intra in astfel de contre sa le duci pana la capat, sa castigi ( putina radicalizare, de ce nu). Dpdv al sezonului in curs, prestatia galeriei ( cantat, aclamat, numar suporteri ) a fost precum cea a echipei din teren...o umbra al anilor trecuti.
Răspunde
25-04-2018, 11:57,
#99
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
(25-04-2018, 9:03)BogdyS a scris: Hai ca nu e chiar asa! Individul nu a venit cu geaca pe el, a venit direct in tricou, crezandu-se probabil intrun loc civilizat! Nu si-a dat seama ca e la sat! Bun, oriunde in Romania ar fii patit la fel probabil, pentru ca asta e gradul de civilizatie al natiei.
Am spus-o si o repet, cea mai mare greaseala a fost mutarea la Siria, nu din cauza terenului si alte chestii, ci din cauza specimenelor care se cred suporteri! 

Ca a avut geaca sau nu e irelevant, scos din context evenimentul e unul urat, DAR avand in vedere faptul ca nu exista o tribuna oficiala la Siria, iar acel ofical stiind la ce meci vine si ca va sta intre utisti putea sa gandeasca putin. Hai sa fim seriosi, daca ar fi facut un aradean asa la un meci jucat la Timisoara, pe un stadion cu aceleasi conditii la fel s-ar fi intamplat. 
Si nici nu e primul incident din sezonul asta. Chiar si la meciul cu Mioveni, au fost injurati oficialii care aveau tricouri, asta dupa ce si-au perdut unii rabdarea cand au vazut antijocul mioveniului la 0-0.
Si nici nu as da vina pe suporterii care vin din siria pentru ca ii stim bine pe cei 2 celebrii care injurau pe toata lumea cand jucam pe motorul.
Dar am mai spus, dupa mine asta e cel mai putin important eveniment petrecut ieri. Si nu stiu de ce unii prefera sa il discute pe asta..
Răspunde
25-04-2018, 12:15, (Ultima modificare: 25-04-2018, 12:19 de Kidu.)
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
@Pelle,

Tu ai impresia ca suntem niste lautari platiti? De unde pana unde acest "trebuie", cine si in ce conditii a stabilit ca trebuie?
De ce in lipsa galeriei nu s-a incurajat echipa de se auzea numai sunetul cojilor de seminte dinspre tribuna?

Prestatia galeriei este doar o consecinta a deciziilor luate de conducere nicidecum o cauza a problemei. Noi suntem singurii + plus unii suporteri de la tribuna care am ramas consecventi, restul in vara il injurau pe Popa si acum cateva etape mai ca nu ii faceau o felatie la marginea terenului.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)