Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
25-04-2018, 9:03,
#91
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
(24-04-2018, 20:52)Cristi_Arad a scris: Am vazut ca ati comentat si micul incident cu oficialul timisorean...hai sa fim seriosi, intri intre utisti cu geaca pe tine la 25 de grade si ti-o dai jos inainte sa te asezi pe scaun afisand tricoul cu poli. La ce v-ati fi asteptat, sa ii pupe lumea stema din piept?
Hai ca nu e chiar asa! Individul nu a venit cu geaca pe el, a venit direct in tricou, crezandu-se probabil intrun loc civilizat! Nu si-a dat seama ca e la sat! Bun, oriunde in Romania ar fii patit la fel probabil, pentru ca asta e gradul de civilizatie al natiei.
Am spus-o si o repet, cea mai mare greaseala a fost mutarea la Siria, nu din cauza terenului si alte chestii, ci din cauza specimenelor care se cred suporteri! Deci ce asteptari sa ai de la ei cand vad un tricoul al rivalilor de MOARTE langa ei (despre care pana acum 1 saptamana nu stiau ca exista si ca joaca in L2).

Cat despre meci...penibil. Decat asa mai bine nu jucau deloc! Pacat de regulament in cazul asta, ar trebui sa le dea o penalizare de vreo 20 de puncte, sa ajunga direct in L3!

Iar despre cei ce sareau de bucurie ca si cand am fii castigat CL pe acest 3-0 sunteti si mai penibili decat conducerea noastra de cacat!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1) - de BogdyS - 25-04-2018, 9:03

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)