Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
25-04-2018, 11:57,
#99
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
(25-04-2018, 9:03)BogdyS a scris: Hai ca nu e chiar asa! Individul nu a venit cu geaca pe el, a venit direct in tricou, crezandu-se probabil intrun loc civilizat! Nu si-a dat seama ca e la sat! Bun, oriunde in Romania ar fii patit la fel probabil, pentru ca asta e gradul de civilizatie al natiei.
Am spus-o si o repet, cea mai mare greaseala a fost mutarea la Siria, nu din cauza terenului si alte chestii, ci din cauza specimenelor care se cred suporteri! 

Ca a avut geaca sau nu e irelevant, scos din context evenimentul e unul urat, DAR avand in vedere faptul ca nu exista o tribuna oficiala la Siria, iar acel ofical stiind la ce meci vine si ca va sta intre utisti putea sa gandeasca putin. Hai sa fim seriosi, daca ar fi facut un aradean asa la un meci jucat la Timisoara, pe un stadion cu aceleasi conditii la fel s-ar fi intamplat. 
Si nici nu e primul incident din sezonul asta. Chiar si la meciul cu Mioveni, au fost injurati oficialii care aveau tricouri, asta dupa ce si-au perdut unii rabdarea cand au vazut antijocul mioveniului la 0-0.
Si nici nu as da vina pe suporterii care vin din siria pentru ca ii stim bine pe cei 2 celebrii care injurau pe toata lumea cand jucam pe motorul.
Dar am mai spus, dupa mine asta e cel mai putin important eveniment petrecut ieri. Si nu stiu de ce unii prefera sa il discute pe asta..
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1) - de Cristi_Arad - 25-04-2018, 11:57

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)