Etapa #14: CSM Reşiţa - UTA, 27.10.2019, ora 12:30, Digisport 1
27-10-2019, 16:05,
#20
RE: Etapa #14: CSM Reşiţa - UTA, 27.10.2019, ora 12:30, Digisport 1
@Kidu, prefer sa rămânem strict la subiect. Calificativele tale nu-și au rostul, sau te simți tu mai bine daca iți dai cu părerea despre forumiști? Dupa cate stii nu am mai postat de ceva vreme... si din cauza postărilor la persoana. Când combați persoana și nu conținutul tind sa cred ca alta e problema. Revenind la subiect: repriza a doua a fost controlata de Resita. Ne-am retras mult și am încercat sa surprindem doar pe contraatac, ceea ce nu ne-a ieșit. O echipa care se crede superioara si vrea sa promoveze, domina un meci de la cap la coada, tine mingea, mai da și un gol pe contraatac etc. Mai ales când ai în fata ta un adversar mai modest, care cand vii calare peste el isi pierde firea. Eu nu știu ce a spus Balint la vestiar, da schimbarea de la pauza a fost un semnal concret și evident, poate prea evident. In orice caz poate ca avem așteptări diferite de la o echipa care tânjește spre promovare.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #14: CSM Reşiţa - UTA, 27.10.2019, ora 12:30, Digisport 1 - de Xtreme - 27-10-2019, 16:05

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)