Cupa 8-imi: Universitatea Cluj - UTA
11-02-2021, 13:55,
#1
Video  Cupa 8-imi: Universitatea Cluj - UTA
[Imagine: Cupa8imiUClujUTA.png]

GOL Adrian Petre - min. 90+5


FOTO : http://www.upfoto.ro/gallery.php?mode=ga...330&page=1
- Pentru noi doar UTA contează !!! -
Răspunde
11-02-2021, 21:15,
#2
RE: Cupa 8-imi: Universitatea Cluj - UTA
Intreg sezonul astept o poza cu primul 11 de la inceputul partidelor, macar la cele de acasa....si nimic, interesant este ca la acesta partida echipa a facut poza de inceput cu primul 11, dar costa 4 euro in mediul online...... Bine ca facem 50 de poze la fiecare meci de acasa si nici una cu primul 11....acestea cu toata echipa raman amintiri frumoase peste ani, nu un meleu de jucatori la un amarat de corner, aviz fotografilor aradeni care ajung pe FN la fiecare meci.
Răspunde
11-02-2021, 23:18,
#3
RE: Cupa 8-imi: Universitatea Cluj - UTA
Bine zis sabau15
Răspunde
12-02-2021, 10:25,
#4
RE: Cupa 8-imi: Universitatea Cluj - UTA
(11-02-2021, 21:15)sabau15 a scris: Intreg sezonul astept o poza cu primul 11 de la inceputul partidelor, macar la cele de acasa....si nimic, interesant este ca la acesta partida echipa a facut poza de inceput cu primul 11, dar costa 4 euro in mediul online...... Bine ca facem 50 de poze la fiecare meci de acasa si nici una cu primul 11....acestea cu toata echipa raman amintiri frumoase peste ani, nu un meleu de jucatori la un amarat de corner, aviz fotografilor aradeni care ajung pe FN la fiecare meci.

daca te pui sa-i aranjezi sa faca poza inainte de meci ti-l ridici in cap pe organizatoru pacii, de la lpf sau de unde dracu ii, care comanda tot. plus ca poza respectiva o faci din lateralul terenului, ceea ce e deja un sacrilegiu.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)