Avertismente
01-03-2014, 0:11, (Ultima modificare: 01-03-2014, 0:13 de Miki.)
#1
Avertismente
Avanti - ai un averisment.

Pt ca forumul e "nou", scapi doar cu atat de data asta.
Nu mai deschide topice aiurea si in sectiuni aiurea.

Si inca ceva, preventiv: nu posta linkuri spre youtube pe toate topicele Big Grin
Semper Fidelis
Răspunde
01-03-2014, 0:23,
#2
RE: Avertismente
(01-03-2014, 0:11)Burebista a scris: Avanti - ai un averisment.

Pt ca forumul e "nou", scapi doar cu atat de data asta.
Nu mai deschide topice aiurea si in sectiuni aiurea.

Si inca ceva, preventiv: nu posta linkuri spre youtube pe toate topicele Big Grin

cele doua topice nu cred ca erau aiurea,cu youtube am inteles...
...Dont ride faster,than your Angel can Fly...
Răspunde
01-03-2014, 1:32,
#3
RE: Avertismente
Ai deschis doua topice care nu erau necesare in care blamai o parte din aradeni, iar in celalalt laudai cealalta parte, la o sectiune in care nu-si aveau locul.
Numai bine si nu ne da motive de alte averismente sau masuri radicale.
Semper Fidelis
Răspunde
01-03-2014, 5:59, (Ultima modificare: 01-03-2014, 6:00 de Avanti.)
#4
RE: Avertismente
pai erau doua topicuri diferite......nici nu ma mai obosesc sa iti explic..era si pe vechiu topic......si chiar erau necesare credema....sectiunea cred ca a fost nimerita...pacat ca tu nu ai inteles.....lasa ca apar ele de la altii Burebista ......(daca ne certam pe asta inseamna ca suntem pe drumul bun)......
...Dont ride faster,than your Angel can Fly...
Răspunde
01-03-2014, 12:14,
#5
RE: Avertismente
Turi (Avanti) daca inca o data imi demonstrezi ca tu esti incapabil de a socializa pe un forum public, te banez din prima fara nicio remuscare. Baga-ti dracului mintile in cap pentru ca alta sansa nu mai primesti.
Termina cu atitudinea asta prosteasca si posteaza doar cand ai ceva de zis, nu ***** cheful celorlalti utilizatori de a intra pe forum.
Răspunde
22-04-2014, 20:03,
#6
RE: Avertismente
dariusuta - ai avertisment pentru provocari repetate. Urmatoarea abatere se soldeaza cu BAN pe 2 saptamani.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)