Un tribut adus idiotilor
16-07-2015, 22:11,
#41
RE: Un tribut adus idiotilor
http://sportarad.ro/120354/

Cocalarul nu mai e preten cu Mutu. Vă daţi seama ce haos ar fi fost cu Mutu antrenor?

Pe de altă parte dacă procurorii îs aşa-n vervă lunile astea, nu înţeleg cum de un individ ca Marţian rămâne neatins. E legal tot ce face?
Răspunde
17-07-2015, 0:10,
#42
RE: Un tribut adus idiotilor
Pai nu-l pot gasi pe Martian ca el si-a schimbat numele...si-a luat numele nevestei, remember ?    Smile
Răspunde
20-08-2015, 10:17,
#43
RE: Un tribut adus idiotilor
[Imagine: falca-1.jpg]
Răspunde
20-08-2015, 10:40,
#44
RE: Un tribut adus idiotilor
„Asta înseamnă să fii mafiot!”. Smile)))

http://www.arq.ro/de-cateva-saptamani-fa...rteaza/554
Răspunde
29-08-2015, 15:48,
#45
RE: Un tribut adus idiotilor
Pe bune ??? nu stiu, m-ati luat prin surprindere"" si preferata mea : Moreni""...incredibil.

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
24-09-2015, 11:57,
#46
RE: Un tribut adus idiotilor
Ce imbecil ii ala cu tuaregul . Ar merita anchetat pt tentativa de omor.

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
10-10-2015, 22:32,
#47
RE: Un tribut adus idiotilor
[Imagine: poza-87_zpskkvoxbu8.jpg]

Oare care sau unde o fi al V-lea?  Huh
Răspunde
28-11-2015, 18:24,
#48
RE: Un tribut adus idiotilor
https://www.youtube.com/watch?v=u5L2WQZX13A

Rapangaliţa...jap 600 mii de euro!
Răspunde
08-01-2016, 11:21,
#49
RE: Un tribut adus idiotilor
Deci, da.

Mafia are o reputație proastă, dar mare parte din aceasta este nemeritată. Ca în viață, sunt lucruri bune și lucruri urâte. Ascensiunea terorismului global oferă Mafiei șansa de a-și arăta partea bună”, a mai declarat Giovanni Gambino - șeful Mafiei siciliene din New York.

http://specialarad.ro/mafia-siciliana-av...americana/
Răspunde
08-01-2016, 17:16,
#50
RE: Un tribut adus idiotilor
Un nou prilej pentru taxe de protecție. Bașca unpic de PR pentru fraierii impresionabili.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
11-01-2016, 10:02,
#51
RE: Un tribut adus idiotilor
Exact la asta ma gandeam si eu. Da bine sa prezinti latura umana a mafiei, e chiar un bun scenariu de film. La fel ca la tsunamiul din Japonia cand chipurile Yakuza a distribuit mancare si paturi sinistratilor de parca tot greul a stat in ei.
Răspunde
14-01-2016, 15:14,
#52
RE: Un tribut adus idiotilor
Bahhhh, ejti nebun ??? Smile)))))))

http://www.realitatea.net/anun-incredibi...65935.html

“Voi incepe conferinta de presa prin a face un scurt anunt. Politician giurgiuvean, caut iubita. Alegerile locale se apropie si, chiar daca nu sunt prima optiune a partidului trebuie sa fiu pregatit din toate punctele de vedere. Oamenii nu sunt facuti sa fie singuri, iar femeia spune multe despre barbatul ei”, a declarat Marius Bogdan Crăcea, conform opiniagiurgiu.ro.

Politicianul nu s-a oprit aici, ci a enumerat o listă de calități pe care ar trebui să le aibă viitoarea sa parteneră. ”As spune ca viitoarea iubita ar fi ideal sa lucreze in sistemul de justitie, la Judecatorie, Tribunal, Parchet, dar aceasta conditie ar fi prea restrictive. Asa ca criteriile de baza sunt doua: sa fie atragatoare si inteligenta”, a precizat acesta.

Marius Bogdan Crăcea a încheiat anunțul explicând cum pot să-l contacteze femeile care își doresc să-i devină iubite. ”Pot aparea si complicatii. Confruntarea politica ar putea sa se complice, daca luam in considerare faptul ca ceilalti contracandidati sunt tati de fete. Cele interesate ma pot contacta pe contul personal de Facebook sau isi pot lasa datele de contact la sediul partidului”, a conchis politicianul.

În urma acestei conferințe, joi, Marius Bogdan Crăcea a fost exclus din Mișcarea Populară.

Marius Crăcea, după excluderea din MP: ”Am fost sincer și am discutat de iubire în contextul politic”

Anunțul că a fost exclus din Mișcarea Populară a venit în direct la TV pentru Marius Bogdan Crăcea. ”Am fost anunțat în timpul unei emisiuni că am fost exclus din partid. Este o decizie care mă miră. Nu înțeleg cum cineva poate sancționa pe altcineva pentru că își caută persoana iubită.

Am fost sunat în direct la o altă televiziune. Președintele organizației județene m-a anunțat în direct că am fost exclus. (...) M-am gândit că poate și el a primit, la rândul lui, un telefon.

Important este că am fost sincer și am discutat de iubire în contextul politic. În ideea că alegerile se apropie și eu trebuie să fiu pregătit din toate punctele de vedere. Femeia definește bărbatul pe care-l are alături”, a declarat fostul președinte MP Giurgiu, la Realitatea TV.

Politicianul a mărturisit că în urma conferinței de presă de acum două zile ”a fost un vuiet în presa locală” și am primit sute de cereri de prietenie pe Facebook din partea femeilor.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
16-01-2016, 0:48,
#53
RE: Un tribut adus idiotilor
http://www.aradon.ro/ministrul-lipa-inte...et/1608100
Răspunde
26-02-2016, 10:40, (Ultima modificare: 26-02-2016, 10:41 de heineken.)
#54
RE: Un tribut adus idiotilor
Ii ok sa fie aici poza ?

[Imagine: DSC_0132_Copy.jpg]
Răspunde
26-02-2016, 12:29,
#55
RE: Un tribut adus idiotilor
daca joaca maine bine ce conteaza?
Răspunde
26-02-2016, 12:59,
#56
RE: Un tribut adus idiotilor
Nu conteaza asa-i ? in primul rand d.p.d.v al carierei , daca merge pe drumul asta, mult nu o va duce. Disciplina, organizare, seriozitate, sunt cateva din atributele ce trebuie sa le aibe fiecare jucator, si daca asemena fotbalisti isi aseamana imaginea cu Uta, e o problema. Astia mici care vin din urma, au ce invata si lua exemplu de la asemenea personaje. Pacat, mai stiu cativa din lot, tot in genul asta.. nu realizeaza ca li se ofera o sansa, o oportunitate.
Răspunde
26-02-2016, 13:51,
#57
RE: Un tribut adus idiotilor
Ai dreptate Victore , dar e important si cand a fost facuta poza.

Daca e in timpul lor liber, a doua zi nu au meci sau antrenament si nu s-au comportant indecent sau sa faca de ras imaginea UTA-ei , nici nu le poti nega oamenilor dreptul al viata lor privata.

Daca insa nu sta asa cazul si poza a fost facuta cu o zi inaintea meciului sau dimineata aveau antrenament si s-au dat "loviti" , etc,etc atunci se schimba problema.

Sunt numerosi jucatori care au trecut prin toata cariera lor de fotbalisti fumand, insa nici eu nu sunt de parere ca plecand de la 18-20 de ani cu comportamentul asta poti ajunge departe ca sportiv profesionist.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
26-02-2016, 13:57,
#58
RE: Un tribut adus idiotilor
poza e de sambata trecuta! App de fumatori, Mathieu i-a spus clar lui Luis Enrique ca nu o sa se lase de fumat... nici ala nu e disciplinat, serios si organizat? Atat timp cat iesirile astea nu le afecteaza activitatea din teren nu poti sa te bagi in viata lor personala! Pana la urma esti suporterul echipei nu dadaca jucatorilor
Răspunde
26-02-2016, 16:54,
#59
RE: Un tribut adus idiotilor
Cred că nu atât țigara cât atitudinea deranjează. Dar nah, nu-i cazul de găsit Copil țap ispășitor că nici restul nu-s mai buni. Și când spun restul mă refer cam la 90% dintre fotbaliștii din România nu doar cei de la UTA. Din păcate e o generație pierdută din punct de vedere al educației și nu e decât de reparat pe ici pe colo ce se mai poate repara. Asta în cazul fericit, cum suntem noi, când măcar antrenorul e decent. Din păcate la cât preț se pune la noi pe capitolul ăsta nici copiii și juniorii de azi n-or să crească mai bine.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
26-02-2016, 17:53,
#60
RE: Un tribut adus idiotilor
Poate l-a prins cu ochii închişi de la blitz. Ceea ce contează cu adevărat, şi sper să văd asta de mâine încolo, e să aibă aceeaşi atitudine pozitivă pe care am văzut-o în câteva  meciuri când a contribuit serios la victorie. E prea dur topicul pentru poză, zic eu.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)