CFR Sepsi
25-06-2022, 15:15,
#1
CFR Sepsi
Să trăiți domnilor. Sunt un suporter al echipei CFR, născut și crescut langa stadion dar nu un ultras. Cu ocazia supercupei am găsit momentul potrivit să vizitez Aradul, un oraș unde am câțiva prieteni. Vreau sa fac o plimbare prin oraș, sa vad stadionul, sa iau pulsul locului. 

Am avut o discuție azi cu prieten, fan U Cluj, care mi-a zis să mă gândesc de doua ori daca vreau sa merg la arad pentru că experiența nu va fi una plăcută. 

Va rog sa îmi spuneți dacă e o greșeală să vin acolo sau nu. Eu vin cu familia, îmi doresc călătoria sa fie ca o activitate de weekend, o relaxare, o excursie. 

Va mulțumesc anticipat pentru răspunsuri
Răspunde
25-06-2022, 16:41,
#2
RE: CFR Sepsi
(25-06-2022, 15:15)Ciprian_Rus a scris: Să trăiți domnilor. Sunt un suporter al echipei CFR, născut și crescut langa stadion dar nu un ultras. Cu ocazia supercupei am găsit momentul potrivit să vizitez Aradul, un oraș unde am câțiva prieteni. Vreau sa fac o plimbare prin oraș, sa vad stadionul, sa iau pulsul locului. 

Am avut o discuție azi cu prieten, fan U Cluj, care mi-a zis să mă gândesc de doua ori daca vreau sa merg la arad pentru că experiența nu va fi una plăcută. 

Va rog sa îmi spuneți dacă e o greșeală să vin acolo sau nu. Eu vin cu familia, îmi doresc călătoria sa fie ca o activitate de weekend, o relaxare, o excursie. 

Va mulțumesc anticipat pentru răspunsuri

Da,pentru un fan "U" nu ar fi fost o experienta placuta....vina cu maxima inceredere ,Arad ul este un oras primitor!
Răspunde
26-06-2022, 8:08,
#3
RE: CFR Sepsi
Poti sa vii linistit si sa te bucuri de fotbal.
Răspunde
08-01-2024, 8:01,
#4
RE: CFR Sepsi
Sunt fan și îl urmăresc cu prietenii în Arad.
Răspunde
04-03-2024, 13:01, (Ultima modificare: 04-03-2024, 13:02 de herringburden.)
#5
RE: CFR Sepsi
(25-06-2022, 15:15)Ciprian_Rus a scris: Să trăiți domnilor. Sunt un suporter al echipei CFR, născut și crescut langa stadion dar nu un ultras. Cu ocazia supercupei am găsit momentul potrivit să vizitez Aradul, un oraș unde am câțiva prieteni. Vreau sa fac o plimbare prin oraș, sa vad stadionul, sa iau pulsul locului. 
dordle
Am avut o discuție azi cu prieten, fan U Cluj, care mi-a zis să mă gândesc de doua ori daca vreau sa merg la arad pentru că experiența nu va fi una plăcută. 

Va rog sa îmi spuneți dacă e o greșeală să vin acolo sau nu. Eu vin cu familia, îmi doresc călătoria sa fie ca o activitate de weekend, o relaxare, o excursie. 

Va mulțumesc anticipat pentru răspunsuri

Aradul este un loc care merită vizitat, așa că bucurați-vă de el dacă aveți ocazia
Răspunde
08-03-2024, 5:09,
#6
RE: CFR Sepsi
(08-01-2024, 8:01)pervertshelf a scris: Sunt fan și îl urmăresc cu prietenii în Arad.

Am mai fost în acest loc, este foarte interesant
Răspunde
11-03-2024, 12:27,
#7
RE: CFR Sepsi
Mia sorella ed io siamo andati ad Arad.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)