Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne
19-04-2016, 19:54,
#21
RE: Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne
Nu cred ca era nevoie nici in Romania lui 1945 Smile
Răspunde
19-04-2016, 19:56,
#22
RE: Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne
Păi dacă ne-am înființat în iunie cum de-am jucat primul meci în mai? Acuma depinde de optică, pentru mine data de naștere a UTA-ei e aia când a avut loc ședința cu Baronul, descrisă și în cartea lui Radu. Și mă cam îndoiesc că aia a fost în iunie din considerentul amintit mai sus. Se poate discuta și juridic dar, dacă dacă cineva se naște pe data de 5 și din cauze obiective (nămeți sau tata prea rupt de beat de fericire timp de 3 zile) dar la primărie e înregistrat abia în 8, când își serbează ziua de naștere? Când scrie în buletin sau când știe el că s-a născut?!
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
19-04-2016, 20:04,
#23
RE: Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne
pai cam cand scrie in buletin ca de la alcool le cam uiti datele astea daca nu-s scrise Smile
altceva vreau sa subliniez: ca apare o versiune legala a inregistrarii clubului ascunsa zeci de ani si mi se pare firesc ca aceasta vresiune sa se verifice sau daca multi stiau despre acest document cum se explica ignorarea lui.
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
19-04-2016, 20:10,
#24
RE: Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne
Aia și mie mi se pare normal. Doar că nici măcar n-a apucat cineva să se dezmeticească și ”oamenii de bine” contestă dreptul clubului și al suporterilor de a cerceta respectivul document pentru că, vezi doamne, ”adevărata„ UTA nu mai există iar cea ”actuală” n-are legătură cu ”subectul”.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)