Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Transferuri, sezonul 2022-2023
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Sper sa iti iasa pronosticul, ai ochi foarte buni. Smile
Eu cred ca o sa fie un atacant cu talie!
Merci. Astept conferinta de maine ca pita calda, numar orele ....mijlocasul central strain care a semnat(stire SportArad) cred ca este Cascini adica doresc sa fie el. Dar fundasul central roman semnat chiar nu stiu cine este....
Foarte bun transferul lui Andrei Chindriș în centrul apărării! Chiar ar fi util și carnat, un jucător ce eu îl vad peste stahl
Da! Carnat are viteza si fizic bun,cred ca arata echipa foarte bine cu Otele si Carnat ca wingeri!
Exact!carnat e și liber, pe stahl am inteles ca îl aducem doar sub împrumut!
Sa ne bucuram de stahl...!carnat nu face parte din planurile lui poenaru
(13-06-2022, 15:38)maryan a scris: [ -> ]Sa ne bucuram de stahl...!carnat nu face parte din planurile lui poenaru

Cu,carnat este alta treaba,exista o intelegere cu el doar ca baiatul vrea afara.In cazul in care nu reuseste sa isi gaseasca un contract afara,UTA e prima lui optiune pe plan intern!
Cu siguranță băiatul o sa își găsească echipa
Bine ca Maxim si Chindris au semnat pe 2 ani+1 an! Care a fost lotul la antrenament?
O părere personală: 

Nu știu care este starea medicală a  lui Cătă Hlistei și ce resentimente mai sunt de când a plecat de la noi dar cred că un Hlistei sănătos ar putea să ne ajute … asta dacă ambele părți își doresc acest lucru … băiatul a fost foarte fair play fată de UTA chiar cand juca la Rapid …
Din punct de vedere al caracterului hlistei e 7 clase peste stahl (poate ne aducem aminte de finalul meciului de la Arad)!
Sa speram ca se va revanșa prin prestațiile sale din teren
E ceva real sau doar o minciuna a presei centrale transferul lui Miculescu la Rapid?
Daca este vandut Miculescu la Rapid inseamna ca arde tare buzunarul(bugetul)....
Eu cred ca e o simpla invenție a presei centrale!
(13-06-2022, 20:28)maryan a scris: [ -> ]Eu cred ca e o simpla invenție a presei centrale!

De acord ,cine crede ca daca a venit Sucu se va arunca cu banii ,e naiv!
Poate chiar o strategie de a forta mana ciobanului!
E o minciuna penala a miticilor disperati de click-uri.
In plus, vad ca Rapid are si interdictie la transferuri.
Florin Stefan se pare ca nu merge in cantonamnet cu CFR Cluj. Ma intreb daca ne-am inteles deja cu el cum se vorbea zilele trecute?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12