Etapa nr. 6: Millenium Giarmata - UTA (03.10.2014, ora 15:00)
05-10-2014, 16:30,
#32
RE: Etapa nr. 6: Millenium Giarmata - UTA ( 03.10.2014, ora 15:00 )
UTA actuala are nevoie de un antrenor si 4 - 5 jucatori de nivel superior ligii a 3 -a. Eu am spus dupa meciul de baraj ca R. Nagy e un antrenor bun dar pana la baraj, si in plus daca nu vor fi adusi jucatori cu experienta cu care UTA sa defileze in aceasta serie de liga 3 speram degeaba la o echipa mare. O echipa care vrea sa ajunga sus in topul fotbalului romanesc nu trebuie sa se chinuie in liga 3 !!!??? Sau conducerea actuala sa nu mai arunce tot felul de ipoteze de a construi o mare echipa, ca doar la nivelul staff-ului se duc oameni cu nume, in rest totul e plafonat : antrenorul si cativa jucatori care nu fac fata, fara suparare !!! Nu cred ca sunt sigurul care vede acest lucru !!!? Trebuiesc luate haturile serios in mana si sa se faca ceva concret la nivelul echipei, nu doar la declaratii. Va spun sincer ca am si zis ca in primele etape UTA va merge din avant, iar dupa aceea se va plafona si nu va putea rezista sus tocmai datorita acestei limite de la nivelul lotului actual (cine a vazut barajul live stie ce spun). MULT SUCCES UTA ARAD, FRUMOASA BATRANA DOAMNA !!!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 6: Millenium Giarmata - UTA ( 03.10.2014, ora 15:00 ) - de Batrana Doamna 6+2 - 05-10-2014, 16:30

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)