Chestionar: Cu cine veti vota in turul II?
Victor Ponta
10.00%
4 10.00%
Klaus Iohannis
85.00%
34 85.00%
Nu votez / Invalidez votul
5.00%
2 5.00%
Total 40 voturi 100%
* Aţi votat pentru acest element. [Arată rezultate]

Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
07-11-2014, 0:13, (Ultima modificare: 07-11-2014, 0:45 de I 929.)
#41
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
Şi Calimente ce zicea de Falcă/Băsescu şi vice versa? Îl cheamă toţi pe Antonescu la arme deşi el era principalul artizan al "loviturii de stat" din 2012...De Pleşu am mai zis ce cred, nu mai reiau acum.

E dreptul oricui să protesteze, chiar sunt curios cum va arăta. Noi sper că ne vom vedea de meciul cu Becicherec. Wink

Later edit: Am găsit o pagină de facebook cu titlul " Aradu are voce vino in 14.11.2014 in fata primariei protest anti Ponta". Următorul este mesajul de mobilizare, ar trebui să vorbim cu băiatul să ne facă şi nouă PR-ul pentru eventurile cu meciuri.

"Tu ala ce citesti!tu da...am o intrebare? Iti place sa fii oaia lui Ponta, Hrebenciuc Voiculescu Vintu Mazare Ghita etc ? Mai trebuie si din astia nu? Sa muncesti pe 7 milioane ? Eu unu nu vreau .. vreau sa ies in strada si sa ma c** pe toti politicienii astia j**** in special PONTA. Va asteptam in numar mare in toata tara pentru a dovedii ca meritam mai mult decat sa fim niste sclavi in tara noastra. 14 noiembrie sa fie o zi in care vom schimba naibii clasa asta politica jegoasa!
Stii ce se zice despre romani nu Smile ca sunt tari in gura pe facebook dar cam atat! Nu uita nu traiesti intr-o lume virtuala !

Si nu uita sa mergi la vot - un vot in minus un pas mai aproape de presedentie pentru Victor Viorel Ponta
Va rog.SHARE SI INVITATI-VA PRIETENII!!

ROMANIA TREBUIE SA SE TREZEASCA, ROMANIA TREBUIE SA IASA LA VOT SI SA VOTEZE IOHANNIS PRESEDINTE, TINERII DIN ROMANIA TREBUIE SA VOTEZE PENTRU VIITORUL LOR SI PENTRU TINERII CAZUTI IN 89 LA REVOLUTIE. TREBUIE SA IESIM SA FACEM REVOLUTIE PRIN VOTURI NU PRIN VARSARE DE SANGE. TREBUIE SA FIM ALATURI DE IOHANNIS CUM SI DOMNIA SA ESTE ALATURI DE ROMANI. JOS PONTA SI JOS GUVERNU PONTA!!!!! ROMANIA TREBUIE SA VOTEZE IN DATA DE 16.11.2014 SI SA IASA IN STRADA SA SUSTINA PE Klaus Iohannis JOS PONTA MINCINOSU!!!!!!!!!!!!!"

Cam confuz mesajul, părerea mea. Oare când spune Ghiţă se referă la Gogu? Anti toţi politicienii sau doar anti Ponta? Îi las pe cei care cad pe spade când deschid gura Pleşu&Liiceanu să numere greşelile de ortografie.


Mesaje în acest subiect
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II - de I 929 - 07-11-2014, 0:13

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)