Chestionar: Cu cine veti vota in turul II?
Victor Ponta
10.00%
4 10.00%
Klaus Iohannis
85.00%
34 85.00%
Nu votez / Invalidez votul
5.00%
2 5.00%
Total 40 voturi 100%
* Aţi votat pentru acest element. [Arată rezultate]

Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
15-11-2014, 1:30,
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
Târziu Antonescu, dar el oricum ştia ce se va întâmpla de câteva zile. A ieşit la telefon, mesajul a fost recepţionat pe net dar...nu cred că a avut forţa unui mesaj lansat cu câteva zile înainte şi repetat.

Nu am fost, am văzut imagini pe facebook cu ce s-a întâmplat la Arad.

Ăsta e ultimul meu răspuns pe topicul ăsta până după afişarea rezultatelor. Mâine e zi de meci şi trebuie să o respectăm ca atare pe forumul ăsta, cel puţin eu aşa voi face.

Aşadar, închei "campania" cu o scenetă din showul american de umor Saturday Night Live din anul 2008 (cel mai tare show de divertisment din lume) când preşedintele Bush jr era pe final de mandat, având cea mai mică popularitate a unui preşedinte din istoria SUA. Ideea scenetei este că Bush a dorit să-şi ofere sprijinul public către candidatul republican John McCain, pe ideea "un vot pentru McCain e un vot pentru mine", dar acesta când a auzit ce i se pregăteşte, a dispărut...E ficţiune, dar poate că "bate" puţin cu se s-a întâmplat astăzi pe la tv. Sceneta oricum e tare. Smile

https://www.youtube.com/watch?v=b42huEAUulY

Oricine va ieşi preşedinte, să sperăm că va face bine ca să nu fie rău. Peace! Smile


Mesaje în acest subiect
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II - de I 929 - 15-11-2014, 1:30

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)