Etapa nr. 12: UTA - CS NMM Becicherecul Mic (15.11.2014, ora 14:00)
15-11-2014, 19:54,
#26
RE: Etapa nr. 12: UTA - CS NMM Becicherecul Mic (15.11.2014, ora 14:00)
am asistat in premiera la un joc al noii echipe in liga a 3-a. parca am revazut meciurile din era catanzaritti. bubuiala pe varfuri, nici un fel de tactica, nici un dribling, niciun jucator care sa faca diferenta ( Stratila a scos penaltiul si atat). noroc cu dorinta de victorie si cu experienta lui Botis si eu zic in ciuda fantasmelor alora de spectatori din spatele meu, ca si arbitrul a ajutat eliminand la alibi un jucator advers si acordand penaltiul la fel acoperit de regulament.
numarul 10 de la oaspeti a fost doua clase peste orice jucator al UTA-ei. a facut harcea parcea apararea noastra, a avut singur mai multe faze de poarta decat toata echipa gazda, a inscris imparabil din lovitura libera cu dreptul dupa ce cu cateva minute inainte a sutat din alergare in cros cu stangul si dupa eliminarea lui Mihet a trecut fundas dreapta si nu a gresit nimic.
ala trebuia transferat la 5 minute dupa incheierea meciului si sechestrat in arad.
in rest, desi nu a jucat nabadan, jocul e la fel de trist ca pe vremea lui Smile
dar nah, am vazut un singur meci si poate nu e cel mai fericit moment
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 12: UTA - CS NMM Becicherecul Mic (15.11.2014, ora 14:00) - de cip_leo - 15-11-2014, 19:54

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)