Etapa nr. 13: FC Hunedoara - UTA (22.11.2014, ora 14:00)
24-11-2014, 12:46,
#29
RE: Etapa nr. 13: Corvinul Hunedoara - UTA (22.11.2014, ora 14:00)
Mitrea nu trebuie blamat pentru golurile primite , deoarece se vede lipsa meciurilor oficiale sa nu uitam ca a avut si cateva interventii foarte bune in care ne-a cam scos.Am avut si noroc intr-un fel ca ne-au cam intrat toate suturile iar hunedorenii au jucat asa deschis pentru ca din cate am aflat ar fi avut prima de 1000 de lei de la sebis nu stiu cat este de adevarat dar asa am auzit.Ar fi pacat sa il pierdem pe Stratila deoarece de cand a venit in fiecare meci are o realizare pasa de gol , penalty scos sau gol dar trebuie sa recunoastem ca un jucator de nivelul lui este greu de tinut , la fel ar fi mare pacat sa il pierdem pe Ousmane au auzit si baietii la gard ce a spus cu gura lui + altele. Daca se doreste cu adevarat promovare pe langa aducerea unor jucatori de valoare conducerea ar trebui sa rezolve pentru inceput restantele salariale pentru ca desi toata lumea spune ca ele nu exista nu este adevarat ele exista si cu jucatori nemultumiti este foarte greu sa promovam mai ales ca probabil unii sunt constienti ca de la anul nu o sa mai faca parte din lot , daca nu sunt motivati si financiar nu o sa traga la fel si ar fi multumiti ca ar avea un loc mai caldut unde sa joace.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 13: Corvinul Hunedoara - UTA (22.11.2014, ora 14:00) - de alexutz924 - 24-11-2014, 12:46

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)