Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00)
17-05-2015, 11:06, (Ultima modificare: 17-05-2015, 11:34 de Kidu.)
#32
RE: Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00)
Discutie civilizata cu unul care sare cu crampoanele in tribuna peste spectatori? Scuza-ma ca iti spun dar esti naiv rau de tot si ceea ce propui tu denota o atitudine paguboasa, exact genul de atitudine pe care acesti nesimti au speculat-o si o vor specula ori de cate ori vor avea ocazia. Au facut-o etapa trecuta acasa,au facut-o acum, ce te face sa crezi ca nu o vor face si pe viitor? In mintea lor cred ca au dreptate, chipurile am promovat si orice altceva trebuie sa treaca pe locul doi, orice iesire trebuie scuzata. Asta era parerea lui Hlistei aseara dupa ce am discutat cu el pe FB. Omul n-a inteles nimic si nu are niciun regret. Sunt tentat sa cred ca nici restul pentru ca si-au luat-o in cap si nu de acum.
Colac peste pupaza Roli nu are nicio reactie,sau ma rog: "sa fie bine ca sa nu fie rau". Si el poarta o mare parte de vina pentru ca alt antrenor nu ar fi permis astfel de gesturi, ii simtea demult inca de la antrenamente.

In afara de ancheta interna si sanctiunile decise ulterior de conducere eu unul nu astept nimic altceva.

Personal as taia in carne vie si i-as da afara pe Voicu si pe Bodea iar pe Hlistei l-as trimite la echipa a II-a pana la finalul campionatului sa isi bage mintile in cap dar asta e doar parerea mea. Daca se considera prea bun sau prea vedeta pentru UTA, sa isi caute alt angajament daca nu ii convine.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00) - de Kidu - 17-05-2015, 11:06

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)