Etapa #15: UTA - Universitatea Cluj (22.11.2015, ora 11:00, DigiSport 1)
23-11-2015, 9:13,
#18
RE: Etapa nr. 15: UTA - Universitatea Cluj (22.11.2015, ora 11:00, DigiSport 1)
Bine ca am castigat desi am jucat din nou extrem de prost in prima repriza.Cred ca preocuparea principala in perioada de vacanta este gasirea unui numar 10 ,ducem lipsa acuta de un creator(daca Sorian nu este bun) ,un jucator care sa puna mingea jos,eu unul si majoratitatea suporterilor ne-am saturat de bubuielile astea nesfarsite pe care le vedem meci de meci!
Parerea mea este ca majoritatea meciurilor le-am castigat pe caracterul jucatorilor/valoare inidividuala/executie personala si nu pe un joc elaborat si consistent ceea ce nu este bine si ar trebui si banca tehnica sa isi puna cateva semne de intrebare daca nu si le-au pus deja ,pentru ca sa recunoastem potential exista la nivelul lotului.
Cat despre Stratila .....din pacate el nu este un jucator de echipa si aici pierde mult ,iar in ultimele meciuri este departe de forma de altadata ,nici fizic nu sta foarte bine dar asta nu ma mira atat timp cat in ultima perioada se remarca mai mult cu postari pe facebook din locatii ........si ma opresc aici.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 15: UTA - Universitatea Cluj (22.11.2015, ora 11:00, DigiSport 1) - de psv - 23-11-2015, 9:13

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)