Etapa #16: CS Mioveni - UTA (25.11.2015, ora 17:00, DigiSport 1)
26-11-2015, 11:13,
#33
RE: Etapa nr. 16: CS Mioveni - UTA (25.11.2015, ora 17:00, DigiSport 1)
Din pacate ieri am fost pe nicaieri.
Polgar: nu am inteles ce a vrut sa faca la golul ala, in rest nu pot sa ii reprosez multe.
Alin Gligor: a gresit la golul doi, e ezitant, temator de parca i-ar fi frica sa intre la minge.
Manea: ieri n-a facut un meci deloc bun, a gresit multe pase insa in opinia mea ramane unul dintre jucatorii care ne dau siguranta in aparare.
Burla: de cand au aparut doua articole in presa despre el nu mai joaca nimic. Sa puna osul si sa munceasca pentru ca ifosele astea de "Messi din Banat" n-o sa il ajute. Am inteles ca are o influenta negativa si din partea tatalui care nu vrea decat sa il vada plecat.
Sorian: ieri a fost pe nicaieri insa cu toate astea i-as mai da o sansa doua. Asa ar fi corect dupa ce l-ai tinut un tur intreg pe tusa.
Szekely: e pe nicaieri. In pauza competitionala m-as desparti de el. Mai bine i-am da mai multe sanse lui Adi Petre. Oricum in atac suntem ok cu Cipri Rus si Curtuius. Ii multumim pentru ajutorul din liga a III-a cand golurile lui ne-au ajutat sa promovam insa in prezent nu mai joaca nimic si a avut n sanse.

Era foarte greu de scos puncte cu toate sincopele astea. Acelasi Ayza ne-a facut viata grea ca in tur. Asta e, mergem mai departe, nu-i panica desi rezervele la adresa lui Roli raman. Haide UTA!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 16: CS Mioveni - UTA (25.11.2015, ora 17:00, DigiSport 1) - de Kidu - 26-11-2015, 11:13

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)