Etapa #19: UTA - FC Brașov (27.02.2016, ora 11:30, DigiSport 1)
27-02-2016, 16:53,
#8
RE: Etapa nr. 19: UTA - FC Brașov (27.02.2016, ora 11:30, DigiSport 1)
S-a terminat cu emoții un meci pe care în mod normal trebuia să-l câștigăm la scor. Dar un cumul de factori au dus la o desfășurare periculoasă a evenimentelor: prostia lui Hlistei la primul galben combinată cu cea a arbitrului la al doilea, superficialitatea lui Strătilă la ocazia cu poarta goală, starea sub orice critică a terenului în partea a doua (RUȘINE GHEORGHE FALCĂ, UN NUME, UTA, LA AL CĂRUI NIVEL DE NOTORIETATE ȘI RESPECTABILITATE TU NU AI AJUNGE NICI ÎN 10 VIEȚI, A AJUNS SĂ JOACE PE O OREZĂRIE PENTRU CĂ DINTR-UN ORAȘ CU STADION ÎN FIECARE CARTIER AM AJUNS ÎNTR-UN CIMITIR AL SPORTULUI!!!) au întors meciul. Bine că s-a terminat cu victorie, iar echipa timp de 50 minute a jucat excelent. Cred că avem în continuare probleme serioase cu organizarea apărării (nu neapărat cu valoarea individuală a componenților). Mi-au plăcut în mod deosebit, Man, Tănase, Miron și Copil (în 10 minute cât a jucat a transformat orezăria în Copacabana). Nu mi-a plăcut nici azi Chindriș.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 19: UTA - FC Brașov (27.02.2016, ora 11:30, DigiSport 1) - de Giuliano - 27-02-2016, 16:53

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)