Play-off #8: UTA - Chindia Targoviste (19.05.2016, ora 17:30, DigiSport 1)
17-05-2016, 20:32, (Ultima modificare: 18-05-2016, 12:58 de red11.)
#7
RE: Play-off #8: UTA - Chindia Targoviste (19.05.2016, ora 17:30, DigiSport 1)
Curiozitate nesatisfacuta poate niciodata.
Ma tot gandesc cum ar juca UTA controland mingea la mijlocul terenului nu sarind peste constructie,am sperat ca o data cu soarele si cu terenurile fara mocirla vor incepe sa paseze mai mult fara sa o "vanda" foarte repede, dandu-le posibilitatea adversarilor sa vina frecvent peste o aparare destul de lenta a UTAei.. dar cu jucatori care totusi au contribuit la locul ocupat de echipa in acest moment prin goluri date, decisive de cele mai multe ori
Am vazut la Medias un lucru vazut de regula in fotbal cand calificarea e deja jucata, de obicei in fazele finale, iesiri din grupe la un turneu final, chestii d´astea, si anume minge intoarsa la portar dupa ce ai recuperat-o la treizeci de metri de poarta adversa. Iti aduci aminte?
A avut multa treaba Miron la Medias, in prima repriza semana cu Jonny Wilkinson...iar in a doua a inceput sa le dea in out , probabil ii tremura deja piciorul dupa atatea degajari.

Probabil nu le place riscul.

Cel mai frumos meci de anul asta a fost cel cu Pandurii din Cupa, cel putin dintre cele pe care eu le-am vazut. Daca joaca la fel joi cu Chindia, UTA are toate sansele sa castige la cel putin doua goluri diferenta
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-off #8: UTA - Chindia Targoviste (19.05.2016, ora 17:30, DigiSport 1) - de red11 - 17-05-2016, 20:32

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)