Etapa #8: Luceafarul Oradea - UTA (20.09.2016, ora 15:30, Digisport 1)
21-09-2016, 8:29, (Ultima modificare: 21-09-2016, 8:30 de psv.)
#14
RE: Etapa #8: Luceafarul Oradea - UTA (20.09.2016, ora 15:30, Digisport 1)
(21-09-2016, 4:53)RedNeck a scris: Copil e un fotbalist talentat. Eu consider ca e foarte bun, dar trebuie sa realizeze ca e necesar sa fie foarte bine pregatit fizic. Daca ar avea mai multa ambitie sa slabeasca si sa faca mai mult efort, ar fi tot timpul titular. In rest, trebuie sa inteleaga ca nu are nimeni treaba cu el, suporterii isi spun parerea obiectiva.
In rest, 3 puncte mari, astia vor incurca alte echipe in sezonul asta.

Nu inteleg de unde atat permisivitatea din partea staff-ul in raport cu atitudinea lui Copil si Covaci?!?Oare ce or zice ceilalti copii talentati de la UTA 2 ,referitor la Covaci care mai acum doua etape refuza sa fie rezerva la echipa a doua  iar peste nici doua saptamani , ca rasplata este convocat la echipa mare si mai ,si prinde cateva minute ???
 Referitor la Copil ,al catelea meci este in care colectioneaza un cartonas gratuit???sincer nu stiu ce ar mai fii de zis ,cred ca el ar trebui sa fie suparat in primul rand  pe cele cateva kilograme pe care le are in plus ....

Sper ca in iarna vom mai starnge mana la cativa ,pentru ca atat timp cat am renuntat la Cipri Rus deoarece facea atomsfera negativa in lot ,cred ca ar trebui sa-i urmeze si alti"suparati"
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #8: Luceafarul Oradea - UTA (20.09.2016, ora 15:30, Digisport 1) - de psv - 21-09-2016, 8:29

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)