Etapa #31: UTA - Olimpia Satu Mare (25.04.2017, ora 17:00, DigiSport 1)
26-04-2017, 10:14,
#14
RE: Etapa #31: UTA - Olimpia Satu Mare (25.04.2017, ora 17:00, DigiSport 1)
Kidule ai dreptate cu terenul, sare ca naiba mingea din el, am căzut din lac în puţ, e mai rău ca Motorul.

Dubiile mele referitoare la joc se referă la faptul că s-au făcut greşeli individuale destul de mari în raport cu standardul nostru obişnuit nu cu ce vedem afară. Sincer mie mi s-a părut că am jucat mai prost decât cu Braşovul sau Luceafărul dar, asta e de subliniat, există pentru o parte a băieţilor circumstanţa jocului de sâmbătă, oboseala drumului, recuperare, 1-2 antrenamente maxim şi iar meci. Părerea mea e că o echipă ca să îşi atingă obiectivul într-un campionat trebuie să ştie să câştige şi când joacă prost. Eu n-am nicio problemă ca uneori să jucăm prost şi să batem. Grija mea e pentru meciul de la Călăraşi unde o să dăm peste o echipă care-i gazdă, poate n-are nici problemele Olimpiei şi o să fim testaţi mult mai dur decât ieri. E firesc ca oamenii să aibă semne de întrebare la un joc mai prost din cauza recentei serii de 4 meciuri fără victorie pentru că acum chiar nu ne mai permitem asta.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #31: UTA - Olimpia Satu Mare (25.04.2017, ora 17:00, DigiSport 1) - de Giuliano - 26-04-2017, 10:14

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)