Etapa #32: Dunarea Calarasi - UTA (30.04.2017, ora 11:30, Digisport 1)
30-04-2017, 22:54, (Ultima modificare: 30-04-2017, 23:16 de Triple H.)
#43
RE: Etapa #32: Dunarea Calarasi - UTA (30.04.2017, ora 11:30, Digisport 1)
Mda, era frumos sa fi legat a 4-a victorie la rand... dar parerea mea e sa nu disperam si sa incepem sa "dam in echipa".

Kidul are dreptate in legatura cu mentalitatea, dar ...e greu de schimbat asa ceva, foarte greu, trebuie sa treaca mai mult timp, si posibil sa nu treaca defel (si nu din cauza ca as fi vreun pesimist). In fine, hai sa nu mergem in directia asta..

Jocul este cum este, nu foarte convingator, insa e bine ca am batut Sepsi, Juventus si Satu Mare. In etapele ramase haideti sa fim alaturi de baieti pana la final, sa vedem ce putem reusi in acest sezon. Si eu cred ca avem sanse mai mari anul acesta la baraj decat anul precedent... si e posibil sa dam piept cu Chiajna (cred), pe care chiar cred ca o putem depasi si am putea promova intr-o astfel de ipostaza.

La finalul campionatului, putem trage concluziile aferente jocului, atitudinii, valorii aratate atat de jucatori cat si de antrenor+stafful tehnic. Pana atunci, repet, haideti sa strangem randurile, si sa speram pana la final ca vom obtine cel putin locul 3. UTA ARAD !!!
<--> FORZA UTA <-->
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #32: Dunarea Calarasi - UTA (30.04.2017, ora 11:30, Digisport 1) - de Triple H - 30-04-2017, 22:54

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)